Рекомендуємо прочитати

Оргазм досяжний

article2804.jpg

Незадоволені вашим сексуальним життям? Відчуваєте себе пригніченою. Проблеми з досягненням оргазму?

Однією з основних причин відсутності оргазму у жінок, є занадто довго триваючий процес досягнення потрібного рівня сексуального збудження. Деякі навіть змушені мастурбувати потайки від партнера, вже після статевого акту. Як же прискорити цей процес, щоб оргазм виникав тоді, коли йому і належить, під час фізичного злиття двох люблячих осіб? Я спробувала описати деякі моменти, які здалися мені особливо важливими, у вигляді списку з 10 пунктів. Отже, якщо під час мастурбації ви завжди відчуваєте нормальний оргазм, а при статевому акті досягнення найвищої точки блаженства утруднено, або зовсім неможливо - ці десять порад для вас. Прийшов час урізноманітнити ваші сексуальні ігри, і повірте це дуже важливо для жіночого організму.

1. Чоловік - поганий помічник: самий здавалося б легкий спосіб підготуватися до оргазму - це попередні ласки, або, як їх ще називають - прелюдія. Цей широко відомий термін має на увазі, що чоловік, перш ніж приступити власне до зносин, повинен пестити партнерку до тих пір, поки вона не досягне рівня збудження, що дозволяє їй відчути оргазм у будь-який відповідний момент. На жаль на словах , практично кожен чоловік буде запевняти, що вже він-то, все робить "по науці", і його партнерка отримує всі необхідні попередні ласки. На ділі ж чоловіків, що вміють правильно підготувати партнерку до зносин вкрай мало, і на жаль винна в цьому найчастіше звичайна лінь і небажання стримувати себе. Якщо під час перших побачень багато партнерів діють цілком у відповідності з правилами, то після декількох років спільного життя, у більшості подружжя час попередніх ласок скорочується до зникаючої малої величини. Так що, любі жінки, читаємо далі, і сподіваємося на свої власні сили.

2. Спробуйте щось новеньке: забудьте про те, як мама говорила вам - «порядні дівчатка це не роблять», їй зовсім не обов'язково знати, що ви пробували і «це». До того ж, дуже часто, мами забороняють дочкам те, що самі проробляли і не раз, в їх юні роки. Життя коротке, повірте, ви ще будете згадувати з приємним сумом і посмішкою про Навіженство молодості, і жалкувати про втрачені можливості. Анальний секс, оральний секс, мастурбація, всілякі відхилення на межі, типу золотого дощу» - найголовніше, щоб ви відчували, що ваш партнер продовжує поважати вас як особистість, ну і звичайно ж, постарайтеся, щоб для нього це не стало шокуючою несподіванкою.

3. Алкоголь придуманий не дарма: це дуже корисно і приємно, злегка розслабитися, випивши 100-150 грамів хорошого вина перед сексуальними іграми, і я знаю безліч жінок, що практично не вживають алкоголь у повсякденному житті, але використовують келих вина як обов'язковий допоміжний засіб при сексі. Можу вас запевнити, що в таких дозах алкоголь діє виключно тільки позитивно. Найголовніше - не намагатися збільшити дозу, жінки набагато швидше чоловіків звикають до алкоголю!

4. Важливо відчувати себе зручно: під час експериментів дуже важливим є відчуття повного комфорту. Якщо у вас труднощі з досягненням оргазму - не намагайтеся використовувати позиції в яких ви відчуваєте себе незручно фізично. Застосовуйте мастило, як можна частіше. Не забудьте сходити в туалет перед сексом, щоб позиви сечовипускання або дефекації не заважали вам повністю віддаватися насолоді. Втім не все так просто в цьому питанні, і вам не завадить по експериментувати. Деякі жінки відчувають більш гострі відчуття під час сексу саме з повним сечовим міхуром або кишечником. Крім звичайного підмивання не завадить прийняти душ, так про всяк випадок, це дасть вам додаткове відчуття впевненості в собі. Не забувайте про партнера, іноді те, що подобається вам, може не спрацьовувати для когось іншого, і його холодність остудить і вас. Ключ до хорошого сексу полягає в знаходженні тієї гарячої точки, яка працює як для вас - так для і вашого партнера. Хоча це й нелегко, але спробуйте запам'ятати позиції і моменти, коли ви відчували себе найкраще.

5. Відчуйте вібрацію: Ви не повірите, але використання вібратора під час сексу може принести величезне задоволення обом партнерам. Як ви це будете робити - на ваш розсуд. Але обов'язково переконайтеся, перед цим, що ваш партнер сприйме появу «третього» в ліжку, адекватно, що він не буде відчувати себе непотрібним. Втім чоловіки зазвичай не заперечують проти таких доповнень .

6. Не стримуйте фантазію: навіть якщо ви соромитеся запропонувати партнеру деякі позиції або сексуальні відхилення, ніхто не заважає вам представляти все це в розумі, під час звичайного сексу. Немає нічого страшного, якщо ви закриєте очі і представите себе з кимось іншим, наприклад з коханим кіноактором. Уміння використовувати свою уяву під час акту, відмінний засіб, щоб досягти піку збудження. Фантазії є дуже потужним сексуальним стимулом, навчитеся використовувати їх для посилення фізичних відчуттів, і незабаром ви будете на сьомому небі.

7. Приберіть все, що відволікає: згідно із спостереженнями багатьох психологів, електронна революція в процесі якої ми всі перебуваємо вбиває нормальний секс. Звичайні та мобільні телефони, телевізор, ноутбук, настільний комп'ютер, будильник - кожен з цих гаджетів може видати несподіваний сигнал, в самий відповідний час, і тим самим, позбавити вас заслуженого і так необхідного вам оргазму. Готуйтеся до статевого акту, як до найважливішого справі у вашому житті, візьміть собі за правило: вся, без винятку, що знаходиться в кімнаті електроніка повинна бути виключена. І переконаєте партнера, щоб він ставився до цього так само як і ви.

8. Не думайте про кінцевий результат: іноді, чим більше ви стараєтеся, тим важче стає отримати оргазм. Якщо всі ваші зусилля будуть зосереджені лише на цьому - ймовірність невдачі зростає в багато разів. Не робіть кульмінацію єдиною метою сексуального спілкування, насолоджуйтеся відчуттями, запахами, прелюдією, ласкавими словами, загалом - самим процесом. Секс - це не пункт призначення, це шлях для двох.

9. Побалуйте себе порно: журнали, DVD, інтернет - порнографія, немає нічого поганого у використанні зовнішньої стимуляції, щоб домогтися достатнього збудження. Часто трапляється, що жінки не люблять звичайну порнографію, зате сильно збуджуються, спостерігаючи фільми з сексуальними іграми чоловіків - геїв. Якщо так - використовуйте цю особливість своєї психіки, для підготовки до оргазму. Правда в цьому випадку вам належить нелегка праця на переконання партнера в необхідності такого роду прелюдії для вас. Якщо у вас нормальні довірені відносини з партнером, особливих заперечень бути не повинно. Якщо ж ви впевнені, що ваш чоловік не сприйме адекватно фільм гомосексуальної тематики, спробуйте дивитися відео одна, перед заняттями сексом. Не забудьте тільки видалити порнофільм з жорсткого диска, щоб він не потрапив на очі шефу на роботі або вашим дітям.

10. Обговорення: Пройшли ті часи, коли обговорювати сексуальні уподобання було непристойно, навіть чоловікові і дружині. Обговорюйте з вашим партнером фізіологічні питання, кажіть йому про те, що вас заводить, розкрийте йому ваші гарячі точки і способи ласки які вас найбільш збуджують, і цілком імовірно, що ви відкриєте для себе новий сенс у постільних іграх. Крім того, не бійтеся голосно стогнати під час сексу, або вимовляти ім'я коханого, такого роду речі діють додатково збудливо на обох партнерів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Scroll To Top