Рекомендуємо прочитати

11 порад для незабутнього стриптизу

article2584.jpg

Вирішила влаштувати коханому сюрприз і подарувати йому еротичний танець? Тоді тобі точно знадобляться ці поради.

1. Підбери багатошаровий костюм, який не знімеш за пару хвилин. Вибирай одяг на гудзиках, щоб розстібати його подовше, і додай до свого вбрання більше аксесуарів - капелюх, шарф, пояс, краватку ... Костюм повинен бути не тільки ефектним, але і зручним - тобі в ньому ще танцювати. Якщо ти не звикла ходити на підборах, краще не намагатися здивувати свого МЧ танцювальними па, стоячи на божевільній шпильці, і залишися босоніж.

Поради для незабутнього стриптизу

2. Продумай деталі. Приглуши світло або включи настільну лампу, накинь на неї прозорий хустку і поверни так, щоб світло падало на тебе. Посередині кімнати постав стілець - так, щоб тобі залишалося достатньо місця для танцю, і МЧ бачив тебе, але не міг дотягнутися.

3. Підбери музику - краще не повільну і романтичну, а з ритмічним бітом (ти ж "запалити" МЧ хочеш, а не приспати), але не дуже швидку. Як варіант - Crazy Стіва Тайлера або знаменита Stop Sam Brown.

4. Увійди в образ ще до того, як почнеться "шоу". Скажи МЧ, що приготувала йому сюрприз, або без пояснень відведи його в спальню і підштовхни до стільця. Розвернися і повільно рухайся до "танцполу".

Поради для незабутнього стриптизу

5. Звертай увагу на те, що робиш руками: ковзай долонями уздовж тіла, погладжуй шию, плечі і груди кінчиками пальців, пограй волоссям.

6. Не забувай про зоровий контакт. Під час танцю час від часу лови його погляд. Частий візуальний контакт каже про твою впевненості у собі і своїй сексуальності, а в стриптизі це - найголовніше.

7. Грай з кожним предметом одягу - трохи приспустити, потім натягни або накинь знову, а коли знімеш повністю, проведи рукою по оголеній частини тіла, привертаючи увагу МЧ до того, що тепер її ніщо не приховує.

8. Перетвори свою блузку в наручники. Коли почнеш за верхню частину свого вбрання - футболку, сорочку або топ, що не знімай її повністю, а залиш скрученої на зап'ястях. Зроби один оборот кистю правої руки, щоб "наручники" стали тугіше. Потім, танцюючи, підніми руки над головою, повільно звільнися від блузки і недбало відкинь її убік МЧ.

9. Не стій на місці. Рухайся по кімнаті - підійди до стіни, присядь на стілець або на ліжко. Танцюй не тільки стоячи - можеш опуститися на коліна або навіть лягти на підлогу. Танець буде цікавіше, якщо постійно міняти положення тіла.

Поради для незабутнього стриптизу

10. Подражнися. Час від часу підходь до МЧ, щоб провести пальцями по його руці, наїжачивши його волосся або дозволити йому допомогти тобі роздягнутися - розстебнути пару гудзиків сорочки або спустити панчохи.

11. Повільніше, ще повільніше. Уяви, що МЧ не просто дивиться, як ти роздягаєшся, а малює тебе. Він захоче запам'ятати кожен момент твого танцю, і чим повільніше ти будеш рухатися, тим легше йому буде "замалювати" у своїй пам'яті все, що він побачить.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Scroll To Top