Рекомендуємо прочитати

Як підвищити тонус інтимних м'язів?

article3192.jpg

Якщо ти не можеш отримати вагінальний оргазм під час сексу, то причина може бути в недостатньому тонусі піхви.

Ми приготували для тебе кілька вправ. Спробуй і насолоджуйся сексом!

1. Пульсація
Стискати і розтискати інтимні м'язи як можна швидше. Спочатку вистачить 10 скорочень - 10 розслаблень. Через деякий час можна збільшити це число до 30.

2. Обійми кобри
Напружуй і розслаблюй м'язи протягом 5 секунд. Потім 5 секунд перерви. Напруга м'язи і утримуй їх 20-30 секунд, потім розслаб.

3. Кільця
Трошки напруж свої інтимні м'язи і утримуй їх у такому стані, через 3-5 секунд стисни їх трохи сильніше і знову зафіксуй. Продовжуй стиск до своєї межі. Розслаблюй м'язи в зворотному порядку, також вичікуючи 3-5 секунд.

4. Пелюстки троянди
Напруж м'язи, як при сечовипусканні. Можна використовувати підхід, як у вправі "Кільця" - слабке напруга, середня напруга і сильне.

Роблячи ці вправи по кілька разів на день, ти вже через 1 тиждень відчуєш, як мязи приходять в тонус і збільшують твоє задоволення!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Scroll To Top