Рекомендуємо прочитати

9 ознак того, що ви не ідеальні в сексі

article1692.jpg

Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто захоче визнати свої невдачі в ліжку?

1. Сором'язливість


Явна ознака того, що ви не ідеальні в ліжку - почуття збентеження. Якщо ви боїтеся, що вас побачать оголеною, боїтеся займатися любов'ю при світлі або не дозволяєте партнерові торкатися до вас, це явна ознака того, що ви не дуже гарні в сексі. Щоб отримувати насолоду від інтимної близькості, потрібно сприймати себе такою, яка ви є.

2. Ви мовчите про свої бажання


Цей факт говорить не тільки про те, що ви поганий сексуальний партнер, він також робить поганим партнером вашу другу половинку. Буває складно зважитися і розповісти про свої бажання, але це необхідно! Як інакше ваша кохана людина дізнається ваші думки?

3. Ви не знаєте, чого хочете


Ви можете посперечатися з цим пунктом. Однак, навіть якщо у вас маленький сексуальний досвід, у вас, напевно, є думки про те, що б вам хотілося спробувати.

4. Ви не проявляєте активність


Ваш партнер не зобов'язаний завжди виступати ініціатором сексу і проявляти активність. Якщо ви занадто пасивні, це грає не на вашу користь. Не потрібно брати все в свої руки і бути надто активною, але іноді необхідно проявляти ініціативу.

5. Ви багато смієтеся


Сміх сам по собі не є ознакою того, що у вас проблеми в сексі. Але, якщо ви хихикає і ведете себе, як сором'язлива школярка, перетворюючи інтимне життя в дитячу гру, це тривожний знак.

6. Ви занадто спокійні


Якщо ви коли-небудь дивилися фільми для дорослих, то, напевно, знаєте, як голосно кричать і стогнуть дівчини в них. Не дивлячись на те, що деякі жінки так реагують на секс, багато поводяться вельми спокійно. Однак, не варто поводитися дуже тихо і спокійно, потрібно показувати партнерові, що вам з ним добре.

7. Ви занадто багато аналізуєте


Цілком природно багато думати про те, чого ви хочете, особливо, якщо у вас немає досвіду. Але, якщо ви вже давно разом зі своїм партнером, іноді потрібно просто піддатися бажанню. Не потрібно аналізувати кожен крок, адже це виключає спонтанність з відносин, як наслідок, ви отримуєте нудний секс.

8. Ви не доглядаєте за собою


Якщо ви лінуєтеся доглядати за собою: лягайте спати в фланелевій піжамі, з маскою на обличчі, зневажаєте голінням протягом тижнів, безумовно, можна забути про отримання задоволення від сексу.

9. Ви боїтеся всього нового


Спонтанність дуже важлива в сексі, так само, як вміння віддатися секундному пориву. Без страху пробуйте щось нове. Але ніхто не примушує вас робити щось без вашого бажання. Якщо ви спробували що-небудь, і вам це не сподобалося, наступного разу ви можете відмовитися.

Існує безліч ознак того, що ви недосконалі в сексі, проте, все поправимо! Це не привід відчувати себе ніяково і бентежитися. Просто вчіться! Адже все приходить із досвідом.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перша близькість з чоловіком може стати і приголомшливою подією, і моторошним провалом. Як поводитися, щоб у тебе і...
За даними Міністерства охорони здоров'я, до 30 відсотків подружніх пар в Україні не можуть зачати дитину. Приблизно у...
Вчені з Техаського Університету в Остіні вважають, що вік, коли підлітки отримують свій перший сексуальний досвід,...
Як правило, перший раз відбувається в досить несприятливих умовах, наспіх, можливо в стані алкогольного сп'яніння, або...
Scroll To Top