Рекомендуємо прочитати

Повільний секс

article2537.jpg

Повільний секс — це справжнє мистецтво, якому потрібно вчитися протягом багатьох років. Однак, існують кілька маленьких хитрощів, які здатні за короткий проміжок часу надати можливість зменшення швидкості настання оргазму. Варто відзначити, що деякі рекомендації здатні і продовжити насолоду від логічного завершення статевого акту.

1. Як кажуть: «Поспішати — людей насмішити». Ні в якому разі не потрібно виключати з інтимного життя прелюдію. Якщо ви вважаєте, що секс можна продовжити за рахунок відмови від ласки і ніжності, то ви, безумовно, помиляєтесь. Саме поцілунки, різні «погладжування» і оральні відносини збільшують тривалість статевого акту. Як можна більше часу приділяйте прелюдії. Вона є головним джерелом збільшення тривалості злиття тіл.

2. Головне завдання і партнера, і його обраниці — налаштуватися на потрібний лад. Причому тут також важливий і зоровий контакт: як тільки ви «зловили» один одного поглядом, можна приступати до процесу морального злиття. Тобто, необхідно віддалитися від всіх непрямих думок і повністю присвятити свій розум любовної прелюдії. В ідеалі, краще і зовсім не замислюватися ні про що. Розслабтеся і насолоджуйтеся дивним моментом у вашому житті. При цьому не варто сприймати секс, як повсякденне діяння, поставтеся до статевого акту більш серйозно. Уявіть, що це ваша остання близькість. Таким чином, ви зможете дізнатися, що таке хороший і повільний секс.

3. Не варто кидатися у виборі стимуляції декількох ерогенних зон. Присвятіть себе повністю ласці певної частини тіла. Поспішне перемикання може збити з пантелику і привести до передчасного оргазму у чоловіка. Також не варто форсувати дії, тобто, показувати свою насолоду, коли її зовсім і немає. Вивчіть тіло партнера, а йому запропонуйте пізнати таємниці вашого організму. При цьому краще віддатися ласці помірно чутливих зон. Твердий петтинг здатний значно продовжити задоволення.

Повільний секс

4. Якщо ваш партнер схильний до швидкого сімявиверження, то варто скористатися маленькою жіночої хитрістю, яка відкладе момент еякуляції у чоловіка. Секрет повільного сексу полягає в пошуку чутливої ерогенної зони між мошонкою і анусом, при тиску на яку, забезпечується затримка оргазму. У цьому немає нічого дивного, адже легкий натиск на передміхурову залозу здатний значно віддалити момент логічного завершення статевого акту. Даний метод є самим безпечним і ефективним при бажанні продовжити сексуальний контакт.

5. Для повільного сексу найкраще підходить місіонерська поза. Таке розташування тіл забезпечує повний контроль над рухами тазу чоловіка. При цьому варто пам'ятати про дотримання помірного темпу. Ні в якому разі не піддавайте партнера до збільшення швидкості. Адже дана дія може викликати швидку еякуляцію. До того ж зоровий контакт здатний привести до одночасного оргазму, що є піком насолод для обох статей.

Повільний секс

Продовжити задоволення
І найголовніше — оргазм можна продовжити! Якщо ви вважаєте, що 10 секунд це максимальний термін піку насолод, то ви, безсумнівно, робите помилку. Справжню ейфорію ви зможете випробувати тільки від 30 секундного оргазму. Так, таке можливо! І для цього достатньо просто освоїти техніку правильного дихання. Причому і чоловіки, і жінки можуть вдаватися до даного методу. Не варто дихати прискорено і «викидати» повітря як можна швидше. Коли ви відчуваєте той самий момент «про-да!», Зробіть глибокий вдих, затримайте дихання і розслабтеся, потім повільно видихніть і насолоджуйтеся неймовірними відчуттями.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Scroll To Top