Рекомендуємо прочитати

Як вибрати презерватив?

article2459.jpg

Короткий гід по виробах, якими ти давно користуєшся, але які, можливо, так і не навчився вибирати.

З ЧОГО ВОНИ

1. Латексні

Головну функцію виконують на ура, але при цьому мають недоліки. По-перше, товстуваті — навіть у порівняно тонких товщина 0,05 мм (це немало). По-друге, латекс — алерген. На щастя, шансів зіткнутися з такою проблемою небагато — всього 5 з 100.

2. Поліуретанові

Подорожче і в чомусь трохи краще латексних. Вони тонше (0,02 мм, при цьому найтонший поліуретановий презерватив міцніше товстого латексного) і краще пропускають тепло (відчуття жвавіше).

3. З кишки

Презервативи з кишки ягняти дожили до наших днів тому, що потрібні деяким людям чисто за медичними показаннями (індивідуальна непереносимість латексу і поліуретану). Добре проводять тепло, але від інфекцій не захищають — такий презерватив непроникний тільки для сперматозоїдів. Шукай не в аптеках, а в магазинах типу «Інтим».

РОЗМІР

Довжина твоєї гідності особливого значення не має: презерватив можна розкачати або скачати за необхідності, при цьому він непогано розтягується. А ось товщину члена враховувати треба, бо надто широкий презерватив може зіскочити, занадто вузький — порватися. Виробники користуються параметром «довжина півкола» (щоб дізнатися свою ДП, виміряй окружність члена в момент блискучою ерекції і розділи надвоє). Стандартна ДП у європейських виробників — 53 мм, збільшена — 57 мм. Азіатська продукція вужче — 51 мм. Деякі марки випускають презервативи нестандартних розмірів (у тому числі і для самих маленьких), коштують вони дорожче.

Як вибрати презерватив?

СМАЗКА

В її кількості — одна з принципових відмінностей між презервативами. Дешевий продукт — менше мастила, сухі враження від сексу. Мастило буває двох видів: силіконове і на водній основі. Остання підійде тим, у кого алергія на силікон, але вона швидше висихає. Крім того, презерватив може бути риправлений сперміцидом (наприклад, ноноксинолом-9), що дає додаткову гарантію від незапланованої вагітності. Правда, при регулярному використанні сперміцидна змазка шкідлива для обох партнерів.

ДОДАТКОВО

1. Пролонгуючі

На їх внутрішню поверхню наносять анестетики (лідокаїн, бензокаїн), які знижують чутливість члена, тим самим продовжуючи статевий акт. Треба бути обережним: анестетик може викликати алергічну реакцію, потрапивши в піхву подруги. Чи в неї оніміє рот, якщо ви продовжите мінетом без захисту. Ну і головне: у випадку дійсно діагностованої передчасної еякуляції (наприклад, пов'язаної з гормональними або психологічними проблемами) такі презервативи не допоможуть.

2. Стимулюючі

Ребристі, вусаті та інші. Вважається, що для стимуляції партнерки краще підходять пупирчаті презервативи, проте врахуй, що будь-які неприродні нарости можуть викликати у дівчини дискомфорт при спробі ввести член в піхву. А подальшої різниці між звичайним і вусатим контрацептивом вона може взагалі не відчути.

Як вибрати презерватив?

Рекомендуємо переглянути відео на тему " Наглядная и доступная видеоинструкция о том, как правильно пользоваться презервативом "

Scroll To Top