Рекомендуємо прочитати

Недитяча іграшка - вібратор

article3148.jpg

Прийнято вважати, що вібраторами користуються тільки старі діви та лесбіянки, однак це далеко не так. Таке придбання допоможе урізноманітнити сексуальне життя і досягти незабутнього оргазму. Секс-іграшка цікавить багатьох, але далеко не всі в міру своєї сором'язливості можуть безпосередньо поцікавитися усіма нюансами.

Що таке вібратор?
Вже з назви ясний принцип роботи цього «апарату». Вібратор це електричний прилад, що має форму статевого члена і використовується в сексуальних іграх з метою досягнення оргазму. З його допомогою можна стимулювати точку G, клітор або анальний отвір. Працює такий диво-прилад як від електромережі, так і від батарейок. Через споживання великої кількості енергії потрібно купувати довго працюючі батарейки або акумулятори.

Види вібраторів
Як ми вже сказали вібратори можуть працювати від мережі або від батарейок. Перевага в основному віддається другому, оскільки скористатися секс-іграшкою можна в будь-який момент і в будь-якому місці. Для зручності в експлуатації до деяких вібраторів додаються пульти управління. З його допомогою можна регулювати швидкість вібрації. Також деякі вібратори оснащені додатковими присосками, що дозволяє кріпить їх до гладкої поверхні, наприклад, до стільця або стіні. Види вібраторів діляться залежно від місця призначення на:

- Вібратори для точки G

- Вібратори для піхви

- Вібратори для стимуляції клітора

- Вібратори для стимуляції анального отвору

Також у продажу є багатофункціональні вібратори, призначені для одночасного стимульована, наприклад, піхви і клітора. У більшості вібраторів є запобіжники, які перешкоджають повному зануренню в піхву. Секс-іграшки також можуть мати різні форми і бути оснащеними різноманітними пухирцями або потовщеннями.

З якого матеріалу виготовлені вібратори?
Ціна вібратора залежить не тільки від його функціональних можливостей, а й від матеріалу, з якого він виготовлений. Для виготовлення вібраторів використовують безліч різних матеріалів, які впливають на рівень відчуттів.

Пластиковий вібратор - найбільш дешевий, має жорстке покриття і відчутно холодний для тіла.

Гумовий вібратор - більш еластичний, але має неприємний різкуватий запах.

Гелевий або силіконовий вібратор - під час використання набирає температуру тіла, але вимагає особливого догляду. Латексний вібратор - на дотик нагадує тіло і має прийнятну температуру.

Вібратори з кібер-силікону або кібер-шкіри найбільш натурально імітую чоловічий орган і відповідно мають високу ціну.

Незважаючи на гіпоалергенність деяких матеріалів, для більш надійного захисту на вібратор потрібно одягати презерватив.

Правила користування вібратором
І ось ми підійшли до найцікавішого розділу. Якщо ви не можете досягти оргазму або просто хочете урізноманітнити сексуальне життя, то використання вібратора допоможе вам вирішити ці проблеми. Ви можете задовольнятися цією секс-іграшкою як наодинці, так і зі своїм партнером. До речі, більшість чоловіків відчувають велике збудження при вигляді того, як дівчина досягає оргазму за допомогою вібратора. Щоб процес секс-гри був більш приємним, потрібно порушити себе. Для цього можна попестити ним своє тіло (соски, стегна, сідниці, живіт і інші ерогенні зони) або подивитися порнофільм. Перш ніж ввести вібратор в піхву при потребі змастіть його лубрикантом або одягніть на його презерватив.

Не бійтеся експериментувати, але особливо не захоплюйтеся подібного роду стимуляторами оргазму, так як ризикуєте розчаруватися в звичайному процесі доставляння сексуального задоволення.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато жінок мріяли б мати таку річ, як вібратор, але часто самі бояться власних бажань. І, якщо на похід в магазин, де...
Починайте з прелюдії — це як музикант налаштовує свій інструмент — чоловік повинен підготувати свою даму до...
Що може бути краще, ніж оргазм? Тільки множинний оргазм! Виявляється, для того щоб його отримати, необов'язково їсти...
Справжня леді ніколи не одягне під джинси рвані колготки, бо знає: красивим повинно бути не тільки те, що у всіх на виду....
Scroll To Top