Рекомендуємо прочитати

Вплив сексу на здоров'я дівчини

article2547.jpg

Здоров'я дівчини безпосередньо залежить від сексу - цей факт неодноразово доведений вченими в усьому світі. Яку ж користь можуть отримати дівчата, якщо секс у їхньому житті займає вагоме місце? По-перше, секс допомагає збільшити тривалість життя, що не так давно довели вчені. Так, були зіставлені дані по смертності тих людей, які займалися регулярно сексом і тих, хто не надавав сексу великого значення. Показник смертності були наполовину нижче у тих людей, хто регулярно отримував оргазм. Як не дивно, але секс робить позитивний вплив на нюх людини - після статевого акту збільшується вироблення гормону пролактину, який допомагає утворювати стовбуровим клітинам нові нейрони в центрі нюху.

На даний момент у світі спостерігається величезна смертність через серцевосудинні захворювання. Щоб не потрапити в зону ризику і знизити ймовірність виникнення серцевих болів, необхідно займатися сексом. Ще в 2001 році було з'ясовано, що заняття сексом три рази на тиждень, а то й частіше, знижують в два рази ймовірність появи інфаркту та інсульту. Якщо дівчата піклуються про свою фігуру, то вони неодмінно регулярно займаються сексом, оскільки він позитивно впливає на зниження ваги і поліпшення загального стану здоров'я. Наприклад, один статевий акт замінює 15 хвилин бігу на біговій доріжці.

Вплив сексу на здоров'я

Депресія - одне з найпоширеніших захворювань 21 століття, і, незважаючи на те, що це захворювання відноситься до психічної групі, воно з кожним роком набуває все більших масштабів. Позбутися від депресії допомагає секс, який служить і прекрасним профілактичним способом від виникнення депресивного стану. Секс сприяє поліпшенню роботи імунної системи, яка відбиває атаки на організм різних вірусних і мікробних захворювань. Тому, якщо вас турбують постійні застуди, грип та інші подібні захворювання, почніть з сексу - це приємно і корисно для вашого здоров'я.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

З часом кров'яні судини закупорюються і втрачають еластичність, що значно підвищує ризик розвитку таких серцевих...
Секрети вічної молодості і довголіття людей шукають століттями: кожному цікаво, що ж там, за поворотом, на рубежі...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Японські дослідники дійшли висновку, що у людей з біоритмом "жайворонків" ризик розвитку серцевих захворювань...
Scroll To Top