Рекомендуємо прочитати

Думка лікарів про анальний секс

article3201.jpg

Анальний секс давно вже нікого не дивує. Приблизно 60% жінок займаються анальним сексом. Навіть чоловіки так само не відмовляються від анальної ласки. Але думки лікарів досить суперечливі з даного приводу.

Думка психолога.
Психологи вважають, що анальний секс несе нові відчуття і приносить тільки користь. Сімейні пари, які разом прожили вже довгий час, вважають своє сексуальне життя дуже одноманітним. Внісши у своє життя анальний секс, вони відчувають нове задоволення, незрівнянне ні з чим. Як стверджують багато, анальний секс ніколи не може набриднути. Статевий акт при такому сексі триває довше звичайного, що дуже корисно для жінок. Навіть просто розмови про анальний секс дуже сильно збуджують. Згода на нього може говорити про довіру між партнерами.

Думка сексопатолога.
Як стверджують сексопатологи, деякі жінки, у яких не виходить досягти оргазму займаючись звичайним сексом, отримують перший, справжній оргазм завдяки анальному сексу. У прямій кишці знаходяться такі сексуальні зони, масажуючи які відбувається сильне збудження і яскравий оргазм.

Думка проктолога.
Як вважають проктологи, в результаті анального сексу виникають деякі проблеми. У наслідку може виникнути таке захворювання як геморой, можуть утворитися тріщини. Так само, можливо розтягнення стінок прямої кишки, це призводить до нетримання, діареї, запорів. За своєю природою анальний канал не призначений для заняття сексом.

Слизова прямої кишки має дуже тонку будова і її можна пошкодити. В результаті виникає ризик заразитися ВІЛ або гепатитом С. Стінка прямої кишки не може забезпечити захист від вірусу СНІДу. А так же, даний секс може стати причиною анального раку.

При анальному сексі в піхву може потрапити інфекція з ануса. У деяких жінок може виникнути інфекція сечових шляхів. Якщо при статевому акті жінка не розслаблена вона буде відчувати біль при анальному сексі і після нього.

Щоб уникнути небажаних наслідків проктологи рекомендують застосовувати відповідні правила.
1. Займатися анальним сексом тільки після того як повністю розслабитися.

2. Перед початком даного виду сексу прийняти душ і зробити клізму.

3. Використовувати мастило (лубрикант), обов'язково!

4. При відчутті болю необхідно перервати акт.

5. Проникнення не повинно бути глибоким, йому слід бути повільним, без різких рухів, для того, щоб не утворилися анальні тріщини.

6. Обов'язково використовувати презерватив, якщо ви захочете далі продовжити звичайний секс, презерватив необхідно змінити.

7. Не займатися анальним сексом, коли загострений геморой.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

 Проблема отримання оргазму - одна з найболючіших в сексуальному житті багатьох жінок. Велика кількість інформації...
Зараз, коли люди перестали бути такими пуританами, про секс говорять багато і детально. Пари постійно пробують нові...
Нездатність жінки випробовувати оргазм деколи призводить до руйнування відносин з чоловіком, та інколи навіть до...
Кожен чоловік з часом намагається схилити свою дівчину до анального сексу. Хтось відразу йде ва-банк після першого...
Scroll To Top