Рекомендуємо прочитати

Безпечний секс між дівчатами

article3209.jpg

Всяке в житті буває, в тому числі і нестерпне бажання пізнати красу інтимних стосунків з представницею своєї статі. Для цього зовсім не обов'язково бути лесбіянкою. А от з деякими правилами безпеки ознайомитися, напевно, варто ...

Лесбіянки вважають, що займаючись одностатевим сексом, вони не схильні до ризику захворіти такими небезпечними і невиліковними хворобами як СНІД та іншими вірусами, що передаються статевим шляхом. Але це далеко не так!

Для того, щоб максимально себе убезпечити, визначимося якими способами передається ВІЛ:
• через вагінальні виділення;
• кров;
• грудне молоко;
• сперму (адже подруга могла до цього вступати в статеві контакти з чоловіками)
• при попаданні їх на слизову оболонку (порожнина рота, піхва, анус), нездорову або поранену шкіру або в очі.

Можливими шляхами зараження можуть бути також:
• спільне з інфікованими використання голок, шприців або сексуальних іграшок;
• незахищений оральний секс з інфікованою партнеркою, особливо під час менструацій;
• будь-які види сексу без використання засобів захисту;
• будь-які види сексу без використання засобів захисту з чоловіком чи жінкою, що веде безладне статеве життя і з людьми, хворими на гемофілію та іншими хворобами, при яких часто роблять переливання крові та інші операції, піддають ще більшому ризику;

Як же убезпечити себе при сексі з іншою леді?
При кунілінгусі - необхідно користуватися латекс-бар'єром з презерватива, розрізаного з одного боку (виходить квадратний шматок латексу). Латекс-бар'єр не можна використовувати повторно або перевертати його іншою стороною.

При пальцевому сексі - якщо у вас здорова шкіра без порізів, то ВІЛ та інші інфекції не проникають в організм. Але, якщо на ваших руках порізи, або ви занадто коротко обстригли нігті або ж збираєтеся зайнятися любов'ю відразу після манікюру, секс буде для вас небезпечним. Потрібно обов'язково стежити за станом рук, так як занадто довгі нігті можуть травмувати вашу шкіру. Використовуйте зроблені з латексу рукавички або напальники. Для більш плавного і безболісного їх проникнення, змастіть їх мастилом.

При терті піхвою про піхву - небезпека зараження виникає тільки тоді, коли у однієї з партнерок менструація або мається інфекція.
При поцілунках - багато вірусів можуть перебувати в слині, хоч і не у великій кількості. Тому через порожнину рота можливе зіткнення з кров'ю подруги, так як ваш язик може стикатися з яснами, що кровоточать внаслідок захворювань порожнини рота.

При використанні секс-іграшок їх потрібно ретельно вимити, перш ніж вони перейдуть від однієї партнерки до іншої, а також від піхви до анусу. Якщо секс-іграшки будуть ретельно вимиті, то ви зможете уникнути будь-яких видів захворювань.

При ріммінгу - лизанні заднього проходу, завжди змащуйте і покривайте анус вашої подруги латекс-бар'єром. У задньому проході можуть виявитися паразити і бактерії, яким не місце у вашому організмі, незалежно від того, є чи немає у вашому тілі ВІЛ.

До повністю безпечним варіантам лесбійського сексу відносяться:
• взаємна мастурбація;
• легкі поцілунки (без впровадження язика в рот);
• взаємне роздягання;
• спільне купання і перебування в ліжку вночі;
• смоктання грудей;
• садомазохізм, відносини типу "господар-раб", які не пов'язані з зіткненням з виділеннями тіла.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато жінок твердо впевнені в тому, що поки вони годують грудьми, вони не завагітніють, тому не охороняються під час...
Відомий вислів «Розмір не має значення», швидше за все, придумали самі чоловіки. Природно, що у всіх чоловіків...
Хворити ми не любимо. Але як би ми й намагалися, котрась із хвороб обов'язково наздожене нас. Сьогодні ми поговоримо про...
У цій статті мова піде про мастурбації, адже у досить великої кількості людей сексуальність прокидається в ранньому...
Scroll To Top