Рекомендуємо прочитати

Жіноча еякуляція

article3506.jpg

Не потрібно думати, що еякулят здатні викидати тільки чоловіки. Жіночий оргазм теж може супроводжуватися викидом, і цей процес називається сквіртінг.

Жіноча еякуляція схожа з чоловічим викидом. Також потрібен час, щоб накопичити рідину, і вона пов'язана з сильним емоційним задоволенням. Кажуть, що при сквірті жінка відчуває тривалий оргазм.

Жіночий еякулят проводиться в залозі Skene, яка схожа на чоловічу простату. Склад рідини, що викидається жінкою, ще не до кінця вивчений, але з упевненістю можна сказати, що вона позбавлена смаку, без запаху, і з сечею не має подібності.

Щоб навчитися еякулювати, необхідно тренувати лонно-куприкові м'язи, які тримають в тонусі область, починаючи з піхви, анус і закінчуючи куприком. Ці м'язи називаються кегелями і утворюють «вісімку» між вагіною та анусом.

Головна вправа для розвитку цих м'язів - це зупинка сечовипускання і відновлення випорожнення через деякий час. Коли ви навчитеся стимулювати м'язи всередині піхви, то посилюється кровообіг в вагіну області дозволить посилити контроль над оргазмом, збільшити тривалість і навчитися еякулювати.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато жінок займаються фітнесом. Але не всі знають, що при цьому можна ще дуже ефективно тренувати внутрішні інтимні...
Кожна жінка яка піклуються про своє здоров'я повинна приділяти увагу догляду за інтимною зоною свого тіла. А чи знаємо...
Відповідь, схоже, знайдена. Порівнявши дані за 60 років, вчені вирішили відмовити цій ерогенною зоні в праві на...
Припустимо, твій бойфренд заявився до тебе після перегляду "Останнього танго в Парижі" напідпитку і з двома...
Scroll To Top