Рекомендуємо прочитати

Вумбілдінг - інтимний фітнес

article3226.jpg

Багато жінок займаються фітнесом. Але не всі знають, що при цьому можна ще дуже ефективно тренувати внутрішні інтимні м'язи. Цей незвичайний різновид фітнесу називається інтімбілдінг, вумбілдінг або імбілдінг - кому як більше подобається.

Давно відомо, що жінці, майстерно володіє інтимними м'язами, немає рівних. Показовою є одна з китайських легенд, де розповідалося про наложницю імператора, яка обхопила своєю піхвою його статевий орган настільки міцно, що той зламався. Китайські жриці могли поглинати піхвою навіть не ерегований член, а потім, масажуючи його інтимними м'язами, доводити партнера до оргазму.

Будь-яка жінка повинна прагнути накачати лонно-копчиковий (ЛК) м'яз, щоб віртуозно володіти ним під час статевого акту.
Для початку спробуй відчути роботу ЛК-м'язу під час сечовипускання. Якщо ти можеш зупинити цей процес - значить, у тебе все повинно вийти. Далі спробуй перевірити її силу. Для цього сядь зручно, розслабся. Акуратно введи в піхву два пальці (вказівний і середній), обробивши їх любрикантом або маслом. Спокійно подихай і розслабся; розведи пальці, що перебувають у піхві; а тепер, використовуючи силу ЛК-м'язу, спробуй стиснути пальці. Продовжуючи стискати ЛК-м'яз, знову розведіть пальці. Якщо ти легко стискаєш два пальці і можеш перешкоджати їх розведенню - значить, ЛК-м'яз у тебе розвинений чудово, що за відсутності постійних тренувань можливо у молодих не народивши жінок, що регулярно займаються сексом і що зазнають вагінальний оргазм. Втрата еластичності і сили інтимних м'язів може бути наслідком пологів, різкого схуднення, клімактеричних змін.

При виконанні наступних нескладних вправ, ти досягнеш відмінних результатів у імбілдінг. Але якщо ж ви страждаєте запальними захворюваннями статевих органів, він вам протипоказаний.

Нефритове яйце
Придбай набір з трьох нефритових яєць різного розміру. У процесі навчання діаметр яєчка буде зменшуватися. Перед використанням не забудь їх ретельно помити і зігріти до температури тіла.

На перших етапах спробуй занурити в лоно нефритове яєчко і походити з ним. Повтори з яйцями інших розмірів. Далі вчіться пересувати яєчко. Введи яйце в лоно. У положенні лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, упор на ступні, стисни ЛК-м'яз і спробуйте зрушити яєчко вгору - до шийки матки. Потім розслабся і опусти його вниз. Повтори просування яєчка вгору-вниз.

Виконуй вправу в різних позиціях: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, упор на ступні; стоячи, ноги - на ширині плечей, коліна трохи зігнуті.
З метою вдосконалення техніки можна використовувати два яєчка. Навчися їх пересувати в різні сторони - один до одного і, навпаки, один від одного.

Працюй над пострілом. Заведи яйце глибоко в піхву і різко виштовхни його звідти. Зробіть кілька таких пострілів. Виконуй вправи в різних позиціях.

Пляшка з водою
Якщо ти добре пересуваєш і виштовхуєш яєчко, спробуй прив'язувати до нього вантаж. Для цього вибери яйце середнього діаметра, у якого є спеціальний отвір для нитки. Як вантаж використовуйте пластикову пляшку з водою. Почни з невеликого обсягу - 250 мл. Пробуй утримати вантаж інтимними м'язами, підняти його над підлогою, присісти з вантажем, ставлячи його на підлогу, пройтися з вантажем по кімнаті, розгойдати його.
Поступово можна збільшувати обсяг води в пляшці, довівши його до 1-1,5 л. Максимальна вага досить просто утримувати за рахунок сили ЛК-м'язу протягом декількох хвилин, переміщати його необов'язково.

Не варто прагнути до переміщення великої ваги. Імбілдинг з вантажами слід виконувати не частіше, ніж 2 рази на тиждень.

Чарівний фонтан
Ти можеш тренувати свої інтимні м'язи, перебуваючи у ванній. Спробуй оволодіти технікою чарівний фонтан, яка дуже подобається чоловікам. Для цього наповни ванну водою, занурся в неї і розслабся; на вдиху постарайся втягнути воду в піхву, розслабляючи при цьому всі інтимні м'язи; потім стисни ЛК-м'яз і, піднявши таз над водою, на видиху різко виштовхни воду з піхви - вийшов чарівний фонтан.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відповідь, схоже, знайдена. Порівнявши дані за 60 років, вчені вирішили відмовити цій ерогенною зоні в праві на...
Не потрібно думати, що еякулят здатні викидати тільки чоловіки. Жіночий оргазм теж може супроводжуватися викидом, і...
Припустимо, твій бойфренд заявився до тебе після перегляду "Останнього танго в Парижі" напідпитку і з двома...
Розвинені інтимні м'язи здатні створити достатню стимуляцію нервових закінчень шляхом притиснення їх до фалоса, що...
Scroll To Top