Рекомендуємо прочитати

Шість порад як відмовити в анальному сексі

article3234.jpg

Припустимо, твій бойфренд заявився до тебе після перегляду "Останнього танго в Парижі" напідпитку і з двома питаннями. І якщо перше питання про випивку, то на друге відповісти "в попу не дам" можна тільки один раз. Ти ж не хочеш, щоб він образився і пішов шукати ту єдину, хто дасть на обидва питання? Але, безумовно, для багатьох анальний секс - задоволення не з кращих.

Порада 1: Тренуємо м'язи піхви
Тренувати ? м'язи піхви? треба щодня, починаючи з легких і невеликих предметів, наприклад - свічок, а потім поступово переходити до пляшок і бейсбольним бітам. Утримати свічку або пляшку всередині - це півсправи, головне завдання - ритмічними м'язовими скороченнями втягувати цей предмет на задану глибину. Фігура вищого пілотажу - коли ти можеш відбити бейсбольною битою летячий м'ячик. Тепер на питання твого хлопця сміливо відповідай: "Звичайно, коханий! Але тільки в тому випадку, якщо ти зможеш самостійно вийти з мене".

Порада 2: Грілка-помічниця
Цей спосіб дієвий тільки в положенні "лежачи на боку під ковдрою". Отже, Він вже готовий до нових відчуттів і нетерпляче крекче за твоєю спиною. Уникнути неминучого тобі допоможе звичайна грілка з теплою водою і вузьким горлечком. У момент стикування просто необхідно непомітно підставити відкрите горлечко грілки і міцно тримати його рукою, поки добрий молодець буде здійснювати свої поступальні рухи. Не забувай тільки періодично скрикувати і постанувати.

Щоб не нудьгувати можна взяти в ліжко плейер з аудіокнигою Олександри Мариніної. По закінченню акту потрібно непомітно заховати грілку, повернутися до свого чоловіка і хрипло прошепотіти "Котик, ти просто тигр!". Що ж, принаймні на вечерю в ресторані ти вже запрацювала.

Порада 3: Баш на баш
Купи солідних розмірів вібратор, бажано жовтого кольору з великим чорним поздовжнім написом "Анальний вібратор". Коли тобі в черговий раз запропонують зайнятися ЦИМ, запропонуй йому зайнятися ЦИМ паралельно з тобою.

Наприклад, він - тебе, а ти, вібратором, його. Або так: він - тебе, і він же - себе. По ідеї повинен відмовитися. У разі, якщо хлопець погодиться, подумай - на біса тобі потрібен пасивний гей? А якщо все-таки потрібен - тоді не мороч мені голову!

Порада 4: Найкращий захист - напад
Ви зустрічаєтеся кілька місяців і, природно, вже неодноразово переспали. Але ти починаєш помічати, що твій кавалер "пробиває грунт", заводить розмови про різноманітність, нові відчуття і композитора Чайковського. Випередивши його! Злякавшись! Дочекайся його чергового візиту, коли твої батьки поїдуть на дачу, і видай наступне, бажано з порога: "Коханий, я хочу зайнятися анальним сексом прямо зараз! Не лякайся, якщо я буду голосно кричати, або навіть втрачу свідомість від болю - ось, на всякий випадок, телефон мами і нашого дільничного лікаря ... Ти ж не даси мені померти? Вазеліну на жаль я не знайшла, але ми можемо використовувати вершкове масло, там на бутербродах з ковбасою ще залишилося. А поки я буду приймати душ, піди до тітки Наташі, нашої сусідки, і попроси у неї моток мотузки, щоб зв'язати мені руки - я ж можу вириватися і дряпатися. Поквапся, милий, у нас є сорок хвилин до приїзду батьків!". Результат стовідсотковий, перевірено.

Порада 5: Екзистенційний
Прищепити огиду або навіть боязнь анального сексу можна кропіткої виховною роботою. Почни з великих. Доля Фредді Меркьюрі - найкраще наочний посібник із захисту власної дупи. Недотримання правил гігієни, безладні зв'язки і плачевний результат у підсумку - ось що має винести твій хлопець з історії життя соліста групи "Queen". Далі - простіше. Вєрка Сердючка, Пєнкін, Моїсеєв, Діма Білан. Покажи йому своє підкреслено зневажливе ставлення до цих людей, підкресли, що низькі вібрації, на яких побудований весь сучасний шоу-бізнес по суті - диявольський шлях саморуйнування і придушення особистості. Розкажи про Гітлера і Єву Браун. Ну і у фіналі подаруй йому фільм "Незворотність" з Монікою Белуччі.

Порада 6: Превентивний
Відстежуй, куди він ходить. Як тільки в линках Internet Explorer з'являться записи типу "ass traffic" або "anal hardcore", відразу ж починай бити тривогу. Попроси знайомого дизайнера намалювати фірмовий бланк повістки з відділу по запобіганню сексуальних перверсій СБУ і підкинь цю повістку в поштову скриньку твого чоловіка. Після цього прийди до нього в гості з кислою міною і розкажи, що з тобою 5:00 розмовляв "людина в цивільному", розпитував про сексуальні уподобання і можливих відхиленнях твого хлопця.

Якщо ж ти ставишся до тієї рідкісної категорії жінок, які отримують задоволення від анального сексу - купи своєму чоловікові футболку з написом "О, щасливчик!".

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожен чоловік з часом намагається схилити свою дівчину до анального сексу. Хтось відразу йде ва-банк після першого...
Зараз, коли люди перестали бути такими пуританами, про секс говорять багато і детально. Пари постійно пробують нові...
Не потрібно думати, що еякулят здатні викидати тільки чоловіки. Жіночий оргазм теж може супроводжуватися викидом, і...
Багато жінок займаються фітнесом. Але не всі знають, що при цьому можна ще дуже ефективно тренувати внутрішні інтимні...
Scroll To Top