Рекомендуємо прочитати

Інтимна гігієна - важливі правила

article1310.jpg

Кожна жінка яка піклуються про своє здоров'я повинна приділяти увагу догляду за інтимною зоною свого тіла. А чи знаємо ми, які правила гігієни потрібно для цього дотримуватись? Давайте дізнаємося, з чого складається правильна інтимна гігієна жінки.

Перш за все, для жінки важливо підтримувати правильний кислотно-лужний баланс піхви, який трохи нижче рівня pH нашої шкіри. «Кисла» Середа піхви сприяє загибелі шкідливих мікроорганізмів, у той час як для сперматозоїдів вона оптимальна. Підмивання звичайним милом або гелем порушує кислотно-лужний баланс інтимної зони. Тому потрібно вибирати спеціальні засоби для догляду за інтимною зоною!

Також важливо підмиватися досить часто, тобто не рідше двох разів на день, вранці та ввечері. У решту часу можна забезпечувати чистоту статевих органів за допомогою спеціальних вологих серветок для інтимної зони, які володіють антисептичним ефектом, підтримують потрібний кислотно-лужний баланс і не дратують чутливу шкіру статевих органів.

Користуючись гігієнічними прокладками, не забувайте міняти їх через кожні 4 години. В іншому випадку ви отримаєте від їх застосування прямо протилежний ефект: замість того, щоб вбирати виділення, сприятливі для розмноження хвороботворної флори, самі прокладки будуть служити джерелом можливого зараження. До речі, слід правильно вибирати прокладки, наприклад, використовувати гіпоалергенні прокладки, якщо ваша шкіра має схильність до роздратування.

Ці ж зауваження справедливі і щодо використання прокладок під час менструацій. Їх також треба часто міняти і правильно вибирати. Наприклад, кількість «крапельок» на упаковці прокладок підкаже, скільки вологи вони можуть поглинути. У ті дні, коли виділення найбільш рясні, використовуйте прокладки з 4-ма і більше краплями, а в решту днів можна обмежитися прокладками на 2-3 краплі. Вночі рекомендується використовувати прокладки з 6-ма краплями або поміткою «night». Зверніть увагу і на спеціальні прокладки, які містять витяжки з лікарських трав. Вони володіють не тільки гігієнічним, але і лікувальним ефектом.

А от користуватися тампонами лікарі рекомендують тільки протягом короткого часу (2:00) і тільки в перші дні місячних. Більш тривале використання тампонів може призвести до сухості слизової піхви і її роздратування, що сприяє розмноженню інфекції. Крім того, використання тампонів протягом тривалого часу може призвести до розвитку синдрому токсичного шоку. А при запальних захворюваннях статевих органів медики взагалі забороняють застосовувати тампони!

Використовуйте спеціальні креми для інтимної гігієни, які захистять вас від проникнення бактерій під час прийому водних процедур в басейнах, річках, в морі і т.д. Вони містять антисептики, пом'якшуючі та зволожуючі речовини, що сприяє відновленню та захисту слизової піхви.

Також слід носити зручну і гігієнічну нижню білизну, яка забезпечить правильну циркуляцію повітря і не буде порушувати кровообіг. Носіть білизну з натуральних матеріалів або мікрофібри, не надто щільну, що дозволяє шкірі дихати. А ось модними стрингами краще не захоплюватися!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жінки все більше хочуть контролювати своїх чоловіків. І це їм вдається. Під контролем слабкої половини знаходиться і...
Вправи Кегеля, або, як вони по-іншому називаються, вумбілдінг - відмінний спосіб якісно і надовго звузити піхву,...
Коли критичні дні затримуються, ми починаємо панікувати або радіти. Це ж вірна ознака вагітності! Однак, причини...
Сьогодні досить популярні бар'єрні методи контрацепції, вони не тільки захищають від вагітності, а й від захворювань,...
Scroll To Top