Рекомендуємо прочитати

Трусики-стрінги. Що говорять гінекологи.

article136.jpg

Вважається, що трусики стрінги увійшли в моду не так давно - в кінці минулого, ХХ століття. Однак насправді вони були придумані ще до початку Другої світової війни, в Америці.

Стрінги - це саме те, що прикриває «в якійсь мірі» - трикутник з тканини, до якого прикріплені тасьми. Звичайно, це виглядає сексуально, особливо у тих дам, чиї сідниці у хорошій формі. Практичність стрінгів теж є однією з причин їх популярності: адже вони дозволяють надіти те, що захочеться - прозору і легку спідницю, обтягуюче вечірнє плаття, модні джинси, і при цьому залишаються абсолютно непомітними під одягом - ніби їх немає. Вибір стрінгів на ринку сьогодні дуже широкий. Виробники прагнуть зробити свої моделі як можна привабливішими, і використовують для цього найрізноманітніші матеріали. Дешеві стрінги, як і дешеву білизну, шиють із синтетичних тканин. Однак ті, хто дійсно випускає якісну продукцію, використовують якісні матеріали: сітчасте полотно, шовк, мікроволокно або бавовну.

Тим не менше, гінекологи всього світу вважають стрінги серйозною проблемою. Прагнення жінок з їх допомогою підкреслити свою сексуальність і привабливість загрожує серйозними неприємностями зі здоров'ям, а часом важкими формами різних захворювань та інфекцій.

Причин багато, і одна з них - використання синтетики для пошиття стрінгів. Чим більше синтетичних волокон, тим краще білизна буде тримати форму. Однак повітря така тканина пропускає погано, накопичує вологу, подразнює шкіру та слизові оболонки інтимних місць.

Форма стрінгів теж вносить свій внесок у розвиток різних захворювань, так як вузенька тасьма між сідницями в буквальному сенсі допомагає кишковим бактеріям спускатися з ануса в піхву.

Так що ж робити - відмовитися від стрінгів зовсім? Але ж це так зручно, стильно і красиво! А головне - сексуально!

Виходить, потрібно вибирати між красою і здоров'ям? Така постановка питання звучить безглуздо, тим більше що краса - це, перш за все, здоров'я, а особливо жіноче здоров'я. І про яку сексуальності може йти мова, якщо саме з жіночими статевими органами постійно будуть виникати проблеми?

Насправді, все вирішується досить просто. Якщо ви купили собі стрінги, це не означає, що їх потрібно носити постійно, в будь-якій ситуації, будь то похід по магазинах, вільний час, прогулянка або навіть робочий час. Ось у робочий час стрінги вже зовсім ні до чого, якщо, звичайно, ви не працюєте в стриптиз клубі.

Трусики-стрінги

Стрінги призначені для того, щоб у вигідному світлі показати ваші достоїнства у певних ситуаціях, наприклад, коли потрібно надіти елегантне що підкреслює вашу жіночність вечірнє плаття, або тонкі обтягаючі штани. Якщо носити стрінги саме так, то проблем, як правило, не виникає.

Проте найчастіше буває навпаки, і жінки, та й юні дівчата теж, носять стрінги постійно, та отримують при цьому запалення, молочницю та складніші захворювання, про які тут згадувати не хочеться.

Купуючи стрінги, віддавайте перевагу трусикам з натуральних матеріалів, краще всього з бавовни. Якщо ж іноді ви надягаєте синтетичні трусики, то використовуйте прокладки на кожен день (до речі, це норма, яка взагалі не обговорюється).

Не носіть стрінги цілий день, а тим більше - вночі. Адже вони бувають потрібні на кілька годин, як і туфлі на шпильках, тому при першій можливості замінюйте їх більш «спокійним» варіантом, наприклад, сліпами або танго.

І звичайно, завжди вибирайте стрінги свого розміру, і не дешеві. Зайве говорити, що натираючи і врізуючись в шкіру білизна, а в даному випадку тасьми стрінгів - це найсприятливіша можливість для виникнення подразнень, запалень та інфекцій. Пам'ятайте, що ваше тіло гідне самого кращого!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top