Рекомендуємо прочитати

Як помститися коханці чоловіка

article3455.jpg

Перші ідеї найчастіше гнівні, викликані образою, болем від зради. Вони жорстокі, іноді - безглузді. Наприклад, облити кислотою, зеленкою, висловити все, дивлячись парочці в очі, подряпати обличчя, вирвати волосся. Але помстившись таким способом, ти не відчуєш полегшення, в кращому випадку це виставить тебе на посміховисько, в гіршому - закінчиться закладом кримінальної справи.

Що ж таке придумати, щоб себе порадувати скоєним і коханку довести до сказу? Зробити так, щоб парочка розбіглася? Є кілька ідей, з яких ти напевно знайдеш підходящу, як можна помститися їм обом.

Найшкідливіші способи помсти

1. Створи коханці мнимого коханця. Реалізувати це можна за допомогою подарунків від невідомого шанувальника (дарувати квіти, красиву нижню білизну), які будеш посилати анонімно або з листівкою від залицяльника. Бажано робити це перед приходом чоловіка.

Якщо ви знайомі, постарайся влаштувати випадкову зустріч при дружині і похвали того «сексуального, неймовірно красивого хлопця», з яким ти бачила її недавно. Звичайно ж, коханка буде заперечувати це, адже ти його вигадала. Тоді скажи їй, що поважаєш її право на особисте життя, вона не зобов'язана тобі про нього розповідати, але він класний (Підморгніть їй в цей момент). Повір, в душу чоловіка в будь-якому випадку закрадутся сумніву, розбурхається почуття власника. До того ж, жоден чоловік не бажає бути «рогоносцем», навіть якщо сам ходить наліво.

2. Як помститися коханці чоловіка, якщо він до неї пішов? Розпусти про неї слух по всьому місту як про легкодоступну жінку або представниці найдревнішої професії. Для цього можеш розклеїти оголошення, в яких за символічну плату палка мадам втілить всі таємні бажання. Не забудь вказати номер телефону.

Якщо коханка працює разом з чоловіком, постарайся через когось (але не сама!) Розповісти в колективі, що твій чоловік - всього лише ще один з величезного числа шанувальників, які були у неї в ліжку. Вона взагалі дуже доступна, розпущена, п'є вечорами і кожен раз на ніч призводить нового мужика. Помститися таким способом допоможе якась пліткарка, яка завжди є в будь-якому колективі. Бажано, щоб ти була з нею незнайома, а як би випадково зустрілася, згадала, що твоя знайома працює з нею. Розкажи як ніби по секрету. Що стосується чоловіка, то йому напевно не сподобається така поведінка його пасії, змусить задуматися, чи так добре він її знає, посіє тінь сумніву на її рахунок.

3. Постарайся зіграти на негативному сприйнятті. Наприклад, якщо коханка чоловіка любить певні духи, ненароком надушіть пакети для сміття ними. Ну а відро змушуй виносити чоловіка. Незабаром цей запах викликатиме стійку відразу. Якщо вона любить певний тип сарафанів, подаруй такий же жінці, яку чоловік не переносить.

4. Якщо тебе виселяють з твоєї улюбленої квартири, помстися їм обом, залишивши «подарунок». Наприклад, заховай крабову паличку або креветку в багет, набери в шприц куряче яйце і випусти його під обшивку дверей. Можна підкинути мертву пташку чи мишку у вентиляційну трубу. Через невеликий проміжок часу запах буде «шикарним», а от знайти місце, звідки він поширюється, буде непросто.

5. Якщо ти дізналася, що чоловік везе пасію на відпочинок, помстися йому, зібравши сама речі: найстаріші труси, розтягнуті штани, стоптані тапки. Тільки не ложи рваних, інакше у коханки буде привід назвати тебе поганою господинею. Коли чоловік повернеться і почне дорікати, пам'ятай, що найкращий захист - це напад. Почни йому люто доводити, що сам винен, змусив тебе збирати йому речі. Та й взагалі, перед ким йому там красуватися треба було, якщо дружина вдома залишилася? А коханці нехай буде соромно з таким недоглянутим кавалером на людях показуватися.

6. Подаруй їй супер-набір по догляду: в пляшечку з шампунем налий крем для депіляції (навіщо їй стільки волосся), в нічний крем - крем для автозасмаги, скарб для обличчя заміни на скарб для ніг, а в гель для вмивання додай червоний перець.

Якщо ти рішуче надумала помститися коханці власного чоловіка, роби це з притаманною нам жіночої хитрістю, витонченістю. При цьому старайся з чоловіком бути лагідною, поступливою, врівноваженою, щоб у нього навіть думки не виникло, від чиїх витівок страждає його пасія.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top