Рекомендуємо прочитати

Три типи чоловіків, яким найчастіше зраджують

article1750.jpg

Британські дослідники провели опитування, в якому брало участь п'ять тисяч жінок. Метою опитування було визначити причину жіночої зради.

За його даними зробили висновки, що в зраді винна не лише сама жінка, але і її партнер. Так якими якостями володіють чоловіки, яким найчастіше зраджують?

Найчастіше жінки зраджують зрадникам. Виявляється, в більшості випадків жінки зраджують з жадоби помсти. Морального задоволення це, як правило, не приносить. Можливо, тому, що представниці прекрасної статі роблять це з чоловіками, до яких не відчувають ніжних почуттів.

Другими в рейтингу провокаторів на зраду стали холодні і байдужі чоловіки. Їх партнерок на зраду штовхає відсутність ласки і тепла.

Найрідкіснішими причинами для зради стали нездатність чоловіка сексуально задовольнити жінку і любов жінки до іншого чоловіка.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожній жінці завжди хочеться бути бажаною, кожна впевнена, що має право на особисте щастя, активне і різноманітне...
Тема подружніх зрад вже набила оскому. Однак від цього вона не стає менш актуальною. Зради були, є і будуть, і нікуди від...
Чоловік є вірною і надійною людиною, якого дружина вже давно знає і знає, чого від нього можна чекати. Коханець, в свою...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Scroll To Top