Рекомендуємо прочитати

Вибір між чоловіком і коханцем

article1450.jpg

Чоловік є вірною і надійною людиною, якого дружина вже давно знає і знає, чого від нього можна чекати. Коханець, в свою чергу, завжди буває дуже уважним і незрівнянний в сексі. Кого ж вибрати? Як зробити вибір між чоловіком і коханцем, щоб не опинитися в програші?

Колись палаючі пристрасті між чоловіком і дружиною проходить і бурхлива повінь перетворюється в тиху гавань. Чоловік без сорому може ходити в потертих спортивних штанях, а дружина спокійно ходить по будинку з бігуді і огіркової-медової маскою на обличчі. Колишні почуття перетворилися в щось нове, відносини стали стабільними і затишними, а суджений став хоч і хорошою, але давно прочитаною книгою. в цей момент життя зіштовхує її з іншим чоловіком і вона закохується.

Здоровий глузд і логіка відмовляються працювати. Серце розривається. Спочатку вона впевнена, що хоче бути з одним, а на наступний день нестримно тягне до іншого. Як підліток доросла жінка без сорому може цілуватися прямо на вулиці, а по ночах проливає сльози від сорому: а раптом чоловік дізнається? Може залишити все як є? Або краще викинути романтичні дурниці з голови і зберегти сімейне вогнище? Кинутися у вир з головою і бути з коханцем? Яке б рішення не було прийнято, відповідальність за своє рішення взяти доведеться.

Безумовно, перше, що необхідно зробити - це розібратися в собі, у своїх почуттях. Слід визначити, чого ж не вистачає в житті, що хочеться поміняти. Психологи помітили, що любов остигає приблизно через два роки і люди починають сумувати по відносинам і почуттям, які були на самому початку. У душі виникає порожнеча, а порожнечу хочеться заповнити. Швидше за все, у дівчини спочатку були завищені вимоги до свого чоловіка, в результаті їй здається, що чоловік не виправдав покладених на нього сподівань. Причину, перш за все, необхідно шукати в собі, адже швидше за все, чоловік не такий поганий, як це здається.

Після того як відповіді на ці питання будуть отримані, варто відповісти на головне питання - чому в житті з'явився інший чоловік? Відповідь на поставлене питання може бути не дуже приємна, але вона обов'язково повиненна бути щирою, тільки так можна прийняти якесь рішення в цій ситуації. Може бути, коханець зміг повною мірою розбудити сексуальність, може бути з ним дівчина може бути природною: тією, яка вона є насправді. Може бути, це всього лише спосіб підвищити самооцінку або помста за якісь «заслуги» чоловіка? Необхідно зрозуміти, чого саме не дістає у відносинах з чоловіком і чого не вистачає в спілкуванні з коханцем.

Варто зауважити, що ділитися такою проблемою з подругами або родичами не варто. Не факт, що вони будуть тримати це в таємниці, вони цілком можуть випадково розповісти про походеньки чоловіка. Потрібно слухати своє серце, воно обов'язково підкаже, як зробити вибір між коханцем і чоловіком. Не треба звертати увагу на осуд з боку, матеріальне благополуччя когось з чоловіків і т.д. - Вибрати повинна душа. Як варіант, можна звернутися до фахівця - психолога.

Якщо зрада не дає спокою, то краще признатися в ній. Якщо він зможе, то він пробачить і тоді, безсумнівно, варто залишитися з ним, оскільки він любить, не дивлячись ні на які обставини.

Обрати варто того, з ким відчуваєш душевний комфорт, кому можна повністю відкритися і поговорити на будь-яку тему. Це дуже важливо у взаємовідносинах.

Але незважаючи ні на що, всі поради - це теорія, на практиці вибір робить дівчина - хто ж дорожче. Адже чоловік вже такий рідний і вивчений, а коханець, хоч і пристрасний, привабливий чоловік, але все ж новий. Перед тим як зробити остаточне рішення, слід згадати, як було добре з чоловіком на самому початку відносин.

Без сумніву, були і квіти, і компліменти, і драйв. Варто мати на увазі, що з коханцем, швидше за все, з часом почуття теж охолонуть. Чоловік не ховає свої негативні емоції, він говорить все як є, а коханець намагається бути кращим, ніж є він насправді.

Якщо вибір таки впав на коханця, то про це рішення йому обов'язково необхідно повідомити. Можливо, сам коханець не готовий до серйозних стосунків і його влаштовує нинішній стан. Слід все зважити, щоб у результаті не залишитися біля розбитого корита.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Scroll To Top