Рекомендуємо прочитати

Чому зраджує?

article2534.jpg

Якщо ви випадково дізналися, що у вашого чоловіка є коханка, то перша думка, яка прийде вам в голову, приблизно така: «Як він міг! Я віддала йому ...! Я була йому ...! »Помітили:« віддала »,« була »- ви починаєте вже думати в минулому часі. Це добре. Як би не склалися ваші подальші відносини, в будь-якому випадку хід ваших думок правильний.

Якщо трапиться так, що ви не пробачите зради вашої любові і зради в цілому, і ви розлучитеся, розведетеся, то для вас краще буде, що ви говорите і думаєте про нього в минулому часі.

«Я була йому гарною дружиною!». Так, «була», - але тепер не буду!

Якщо ви хочете зберегти відносини з невірним коханим, вирішили повернути свого «гуляку» ненаглядного, то у мене є для вас така порада.

Скажіть йому наступне: «Я була гарною дружиною. Я віддала тобі всю себе. Але ти цього не оцінив. Тому я знайду іншого, такого, який оцінить мене по достоїнству. А ти тепер вільний ».

Повірте, відпустивши його, надавши йому таку бажану свободу, зовсім скоро ваш чоловік буде й не радий своїй свободі!
Особливо, якщо ненавмисно прочитає пару любовних смс-повідомлень у вашому телефоні, або електронною поштою, в яких вас запрошує на побачення незнайомий йому «новий шанувальник».

Всі думки вашого невірного благовірного будуть тільки про цього таємничого суперника. Він геть забуде про свою коханку! Вона перестане його цікавити.
Він буде думати, як би вистежити вас, викрити вас у зраді.
Але ви не подавайте йому приводів.
Ваш «шанувальник» повинен бути обличчям вигаданим і істотою абсолютно віртуальною.

Зрозуміло, говорити чоловікові про це не треба!

Навпаки, іноді «забувайте» телефон в кімнаті, де він знаходиться, а самі з ванної з іншого телефону відправляйте собі смс-ки з пропозицією зустрітися.

Побачивши одного разу реакцію чоловіка, котрий прочитав таємно від вас вашу пошту, ви зрозумієте, що нікуди він від вас не дінеться, що саме ви зараз лідер і господиня становища.
Вам навіть сподобається така гра.

Але, попереджаю, що не загравайтеся, вмійте зупинятися!
Як тільки чоловік повністю покається, дійсно злякається, що втрачає вас, попросить вибачення, скажіть йому, що даєте йому ще один, останній, шанс. Та й то тільки тому, що все ще прив'язані до нього.

Тільки не кажіть, що любите його. Вашу любов йому належить завойовувати заново! Вона не так дешево коштує, щоб міняти її на інших жінок.
Якщо ви скористаєтесь моєю порадою, чи не перейдете вказаних мною кордонів ігри в покаранні невірного ревнощами, то вам гарантована любов чоловіка.

А якщо він не хронічний гуляка, то ще 100 разів подумає, перш ніж знову кинутися в вир і зрадити вас знову. А якщо все ж зрадить, значить, він хронік! Кидайте такого негайно!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Scroll To Top