Рекомендуємо прочитати

Хочеш схуднути? Позбавтеся від однієї звички

article2830.jpg

У середовищі дієтологів немає єдиної думки щодо того, які дієти є найкращими для зниження ваги. Існують найрізноманітніші дієти - з невисоким вмістом вуглеводів, з максимальним обмеженням жирів, з високим вмістом білків, з акцентом на певні продукти (фрукти, овочі, молочні продукти).

Багато дієт є ефективними, але є й такі, ефективність яких під великим питанням. Однак успіх в боротьбі із зайвою вагою залежить не тільки від того, які продукти ви споживаєте. Дуже важливе значення має також те, в який час доби ви харчуєтеся.

Нове дослідження в черговий раз показало, наскільки важливим є час, коли ви харчуєтеся. Сама шкідлива звичка в харчуванні, на думку дієтологів - це пізній прийом їжі. Так, якщо людина вечеряє пізно (після 10 вчора), ймовірність збільшення жирового прошарку дуже висока.

У дослідженні взяли участь жінки, перша група яких вечеряла в 6 вечора, а друга - з 10 до 11 години вечора. Калорійність раціону у всіх була однакова протягом двох тижнів.

Незважаючи на однакову енергетичну цінність продуктів, жінки, які вечеряли пізно, показали велику надбавку у вазі і % жиру, ніж ті, хто вечеряв в 6 годин.

Справа в тому, що швидкість обміну речовин вночі сповільнюється, і організм найкраще відкладає жир "про запас" саме в нічні години.

Тому дієтологи запевняють, що харчування в пізній час є самою шкідливою звичкою, від якої вам слід позбутися, якщо ви хочете схуднути. Якщо ваша мета - знизити вагу - намагайтеся їсти не пізніше 6 вечора. Крайній час прийому їжі - 8 годин вечора, якщо ви їсте після цього часу, впоратися із зайвою вагою буде значно складніше.

Якщо ж ви пізно лягаєте спати і зовсім не можете заснути на голодний шлунок, дієтологи рекомендують вам перекусити продуктами, які містять мінімум калорій - наприклад, склянка нежирного кефіру або яблуко.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чашечка запашної кави - ось засіб, який нас бадьорить вранці. Кава є популярним напоєм на землі, про який постійно...
Ще не відмовилася від куріння? Дізнайся, як це зробити! У ЗМІ постійно твердять про "заборону куріння в громадських...
Якщо ви нарешті позбулися від куріння, вам напевно буде цікава тема очищення легенів після тривалого куріння. Про це і...
Кожному курцеві, який страждає від цієї залежності, хочеться кинути палити, але це завдання здається зовсім...
Scroll To Top