Рекомендуємо прочитати

Як кинути курити?

article3470.jpg

Кожному курцеві, який страждає від цієї залежності, хочеться кинути палити, але це завдання здається зовсім непосильним. Насправді питання боротьби з курінням цілком дозволимо і під силу кожній людині. Існує безліч матеріалів про те, як кинути курити самостійно.

Є безліч порад та засобів, які можуть замінити сигарети, однак перш за все потрібно зрозуміти, що куріння — це не фізична, а, швидше, психологічна залежність, викоренити яку курець зможе лише своїми силами.

Напевно, кожен курець хоч раз пробував кинути курити самостійно, але в більшості випадків спроби не увінчалися стовідсотковим успіхом. Деяким вдалося кинути палити лише на час, до першого стресу, випитого алкоголю в компанії або іншого чинника, під штовхуючого взяти в руки сигарету.

Щоб зрозуміти, які дії робити, потрібно спочатку розібратися в тому, навіщо ви курите. Запитайте це у самого себе і подумайте, що вам приносить куріння? Якщо ви дійсно хочете кинути курити самостійно, вам буде легше боротися з цією згубною звичкою.

Про шкоду куріння ми говорити не будемо, адже кожен курець знає до подробиць, які страшні хвороби такі як туберкульоз, рак та інші викликає ця шкідлива звичка, і нічого не змінюється — люди як і раніше курять. Перейдемо до конкретних порад.

Згадайте, якою було ваше життя без нікотину і сигаретного диму: ніякого кашлю, огидного запаху, задишки та інших негативних відчуттів, які доставляє куріння. Але ж ви можете жити так само, як раніше. Просто уявіть, що ви і не курили, а ті, хто курять — виглядають залежними дурнями, втягуючи в себе якісь «трубочки» з отрутою. На їх фоні ви будете виглядати розумною людиною, яка знає, навіщо живе і не піддається подібним спокусам. Це неодмінно оцінять оточуючі, адже некурящих людей стає все менше.

Не варто кидати курити повільно, обманюючи себе черговою сигаретою. Прокиньтеся вранці і скажіть собі: «Я більше не курю». Ось побачите: утримавшись від куріння один день, ви зрозумієте, що не все так важко, а систематична відмова в кінці кінців вб’є тягу до паління остаточно. Головне — не зірвіться в моменти, коли сигарета сама тягнеться до вас в руки (компанія, випивка, стрес). Втримавшись раз, ви зрозумієте, що можна відпочивати і пережити труднощі без сигарети.

Якщо куріння стало вашої нав’язливою ідеєю, зробіть пару затяжок, не більше. Ви самі зрозумієте, що ви не хочете курити, адже вся проблема живе у вашій голові і тільки.

Якщо ви не знаєте, як кинути курити самостійно, і вважаєте за краще замінити сигарети ліками, то пам’ятайте, що куріння таким способом не можна викорінити повністю, адже основна проблема буде залишатися, поки ви не почнете психологічну боротьбу з нікотиновим ворогом.

Уникайте байдикування, перевтоми і дратівливості. Займіть себе чим-небудь, щоб ви не думали про куріння — бажання з часом пропаде само собою. Не зліться і не дратуйтеся, частіше посміхайтеся. Тому хто кидає палити показані позитивні емоції. Якщо у вас життєві проблеми, заспокоєння від сигарети — всього лише ілюзія. Отрута, який міститься в сигареті, надає протилежну дію, він збуджує психіку і перешкоджає нормальному функціонуванню організму. У результаті проблеми не вирішуються, а лише посилюються.

Секрети світу

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви нарешті позбулися від куріння, вам напевно буде цікава тема очищення легенів після тривалого куріння. Про це і...
Що таке судома і що робити, якщо вона часто зводить ногу? Судома - це мимовільне скорочення м'яза. Вона може бути...
У середовищі дієтологів немає єдиної думки щодо того, які дієти є найкращими для зниження ваги. Існують...
Ще не відмовилася від куріння? Дізнайся, як це зробити! У ЗМІ постійно твердять про "заборону куріння в громадських...
Scroll To Top