Рекомендуємо прочитати

Схуднути на 10 кг.

article2826.jpg

Яке відношення числа мають до схуднення? З цієї статті ви дізнаєтеся, як вірно ставити попереду себе мету схуднення в кілограмах, скільки разів на день потрібно їсти, щоб схуднути, куди йде «час на фігуру» і як витратити його ще більш відмінно.

Розсовуємо рамки

На дієт-форумам, ну і від знайомих часто можна почути «Хочу скинути 10 кг» або «За два місяці потрібно неодмінно схуднути на 5 кг». Психологи зробили висновок, що точна мета - це не зовсім те, що необхідно в питанні схуднення.

Хоча специ з планування та цілеспрямування і говорять про те, що цілі повинні бути дуже певними, в позбавленні від надмірної ваги слід бути більш гнучкими. Так, фахівці радять ставити попереду себе цілі в спектрі, наприклад, скинути 3-5 кг або схуднути на 7-10 кг. Розсовуючи рамки, ви надаєте для себе певну свободу в межах між більш звичайний і більше складним завданням. Така мета чисто психологічно менше вас напружує і дозволяє досягти більш важливих результатів.

На базі Вашингтонського інституту був організований і проведений досвід, присвячений позбавленню від надмірної ваги. У ньому взяли роль 45 жінок із зайвою вагою. Вік учасниць склав від 24 до 71 року. Піддослідним належало дотримуватися 10 - тижневої програми схуднення, щотижня відвідуючи персональну консультацію з дієтологом.

Дам розділили на дві групи. Учасниці однієї групи поставили попереду себе точні цілі схуднення (5, 7, 10, 15 і т.д. кг). 2-а група обрала мети в спектрі. Через 10 тижнів з'ясувалося, що різниця в втрачених кілограмах між учасницями не надто відрізнялася. Але ті, хто худнув «в діапазоні», записалися ще на 10 тижнів програми, так як вони опинилися задоволені своїми плодами. Що стосується дам, які поставили попереду себе чітку мету, то вони відмовилися продовжувати. Позначилося і нервова напруга, і гіркота поразки.

Вчені радять взяти до уваги цей досвід і давати для себе якусь свободу, ставлячи цілі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як визначити, що пора вводити прикорм. Час введення прикорму залежить від ознак фізичного розвитку малюка....
Дієта для живота допоможе вам зробити живіт пружним і плоским. Завдання дієти - спалити жир в області талії і правильно...
Відомо, навіть доведено з наукової точки зору, що найкориснішим сніданком для нашого організму є звичайнісінька каша,...
Згідно з даними статистики, в США від алергії на білок молока страждають близько 100 тисяч немовлят у рік. Вигодовування...
Scroll To Top