Рекомендуємо прочитати

Тренування і лінощі, або як змусити себе тренуватися?

article3539.jpg

Лінь огортає наче м'яка ковдра, хилить на сон, хочеться повалятися перед телевізором і так ліньки йти на тренування ... Де ж знайти мотивацію і зміцнити волю до перемоги? Як змусити себе тренуватися? Пропонуємо статтю, яка допоможе успішно боротися з лінню і апатією.

Штрафний
Прийнято заохочувати себе за кожне проведене заняття. Щоб змусити саму себе тренуватися, введіть штрафи за пропуски. Відповідальною за дотримання штрафів-нагород призначте подругу або другу половину. Штрафи можуть бути різними, але повинні стосуватися не тільки фізичних покарань, а й тих речей, які ви обожнюєте. Наприклад, за один прогул виконуємо 50 стрибків, 10 хвилин крутіння обруча, 20 випадів, за два – позбавляємо себе походу в кіно, за три – ніяких тістечок протягом тижня. При цьому за місяць без пропусків нагороджуємо спа-процедурою в салоні, романтичною вечерею, спільною поїздкою і т.д.

Нагадування для м'язів
У спортзалі зазвичай звучить музика, в кожному прийнято свій напрямок: на зумбу – латиноамериканські ритми, в тренажерці – хард-рок, важкий метал. Згадайте, під який музичний стиль ви постійно тренуєтеся, і увімкніть його. М'язова пам'ять все зробить за вас. Незабаром м'язи самі попросять звичних навантажень, а тіло – звичних ендорфінів.

Contra
Жіноче суперництво – штука потужна. У залі однозначно є дівчина, яка стежить за вашими успіхами і, на жаль, радіє провалам. Якщо ви не змусите себе піти на фітнес, вона вважатиме, що ви здалися. Як себе не виправдуй, пропустила, тому доведеться визнати, що виграла вона!

Метод «щипка за сало»
Якщо мотивація прагне до нуля, саме час вщипнути себе за бочок. Дивлячись на складку жиру між пальцями, легко позбутися лінощів.

Фото-мотивація
Знайдіть фотографію фітнес-зірки або просто стрункої, спортивної дівчини, встановіть її в якості комп'ютерної заставки. Як тільки починається період ліні, тут же перед очима спливає мотивуюче фото. Намалюйте на плакаті: «Нічого робити? Треба піти на фітнес!» або «Нема чим зайнятися? Займайся собою!», повісьте на стіну.

Нуль на нулі
Якщо піддатися смутному настрою, одного разу виявиться, що час минув, а нічого не сталося. Спортивної фігури немає, ендорфіни в кров не надійшли, самооцінка падає. Лінуватися означає витратити час даремно. Боротися з лінню і апатією допомагає простий девіз, сказаний собі: «Якщо я проваляюся на дивані – краще не стане!»

Здоровий підхід
Вчіться відокремлювати тимчасове від постійного, зерна від лушпиння. Сезонна депресія, небажання кудись йти – це тимчасове, часто пов'язане з погодою або з коливаннями рівня гормонів у організмі, а бути спортивною, здоровою і красивою – важливе завдання на постійній основі.

Не залишити вибору
Піти на фітнес або не піти? Збираючись вранці на роботу, достатньо найменшого сумніву, щоб відкласти в сторону форму. Навіть якщо ви точно знаєте, що не підете, все одно готуйтеся заздалегідь так, немов прогулювати не збираєтеся. Хто знає: може, прийшовши в гості до друзів, ви зустрінете однодумницю і зробите з нею славну пробіжку або проведете домашнє тренування.

Красунчик
Якщо інші мотивації не діють, змініть тренера. Професіонал і ... красень – ось дві якості для вибору. Інструктор повинен виглядати так, щоб ви в нетерпінні мчали в зал, дивилися на нього з захопленням, хотіли б вдосконалюватися, заслуговуючи саме його похвалу.

Теле-заряд
Сила волі дає збої, хочеться полежати, дивлячись в телевізор? Подивіться фільми для мотивації до схуднення, фільми про бойові мистецтва, топ-фільми про танці. Уже на середині перегляду почнете швидко складати спортивну форму і нетерпляче поглядати на годинник. Лінь і тренування – як два полюси: на одному сірий вечір і докори совісті, на іншому – робота над собою, ще один крок до реалізації великої мети!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
Можливості людського організму нескінченні. Питання лише в бажанні, прагненні і тренуваннях. Можна тренувати мозок,...
Почнемо з декількох важливих моментів, які необхідно знати жінкам, які вирішили за допомогою вправ збільшити свої...
Вправи для красивих грудей. Досить ефективним для красивої форми грудей є спеціальний комплекс вправ...
Scroll To Top