Рекомендуємо прочитати

Лікування храпу у Львові в медичному центрі Ехокор

article3624.jpg

Не знаєте як позбутися храпу? Перепробували безліч народних засобів? Досить даремно витрачати час! Звертайтесь у медичний центр «Ехокор». Тут для вас проведуть багаторівневу діагностику і допоможуть позбутись від надокучливої хвороби раз і назавжди.

Як вилікувати храп, знають у медичному центрі Ехокор
Хропіння завжди було однією з улюблених тем анекдотів і насмішок, однак тим, хто живе поруч з «хропунами», не до сміху. Якщо навіть сам винуватець шуму часто прокидається від власного гучного дихання, то що говорити про його близьких, які часто не можуть заснути всю ніч.

Але мало хто задумується, що храп – це не лише дискомфорт, а й серйозна загроза для здоров’я. У людей, які страждають від хропіння, підвищений артеріальний тиск, сердечна аритмія і ішемія, і багато інших небезпечних захворювань, з відстроченим терміном дії.

В різні часи з цим неприємним явищем боролись по-різному, але далеко не завжди ефективно. Найчастіше люди схильні звертатись до сумнівних засобів народної медицини, а не до кваліфікованих спеціалістів. А, між іншим, за останні роки медицина досягла значного успіху в лікуванні цього захворювання.

Як лікують храп у Львові?

Однією з клінік, яка займається лікуванням храпу у Львові, є «Ехокор». Це поки єдиний медичний заклад у Західній Україні, який займається усуненням цього розладу!

Лікування в центрі починається з діагностики. В ході якої, сомнолог (лікар, що спеціалізується виключно на розладах сну, до яких відноситься і хропіння) досліджує анатомічну будову дихальних шляхів, після чого здійснюється більш глибоке обстеження, з допомогою спеціального пристрою – SOMNOcheckmicroCARDIO.

Обстеження триває всю ніч. За цей час прилад фіксує випадки храпу, мозкові імпульси, насиченість крові киснем, частоту пульсу, серцеву аритмію. Така тривала діагностика дозволяє не тільки визначити негативні наслідки хропіння для організму, а й визначити його першопричину, «спусковий механізм».

В залежності від отриманих результатів буде призначена індивідуальна схема лікування храпу, яка усуває не лише симптом, а й його першопричини.

Крім медичних препаратів та терапевтичних процедур, лікарі центру «Ехокор» назначають корекційні заходи, які допомагають полегшити патологічний процес або усунути його повністю: зниження ваги, дієта, рекомендації щодо положення тіла уві сні, а також контролюють процес усунення неприємної хвороби в подальшому.

Лікарі центру також займаються усуненням такого небезпечного наслідку хропіння, як апное (зупинка дихання уві сні).

Медичний центр «Ехокор» – це досвідчені лікарі з багатим досвідом роботи як у приватних, так і у державних клініках, сучасне надчутливе обладнання, перевірені ліки та процедури, передові технології терапії. В стінах цього закладу ваше здоров’я в надійних руках.

Якщо ви хочете позбавитись від хропіння раз і назавжди, відвідайте наш медичний центр, адже кваліфіковане лікування храпу у Львові доступне лише в «Ехокор». Не варто й далі мучити себе і своїх близьких, зверніться по професійну допомогу!

 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Звичайне хропіння не тільки здатне ускладнювати дихальні процеси під час сну, а значно, погіршує якість сну людини, але...
Середньовічні знахарі використовували сік ягід вишні для лікування сечокам'яної хвороби та захворювань сечовивідних...
Носова перегородка — це пластинка, яка розділяє порожнину носа на дві однакові половини. Її викривлення викликають...
Як ви думаєте, хропете ви у сні? Якщо відповідь негативна, не варто полегшено зітхати: за статистикою, майже всі хропуть...
Scroll To Top