Рекомендуємо прочитати

Вишневий сік допоможе краще спати

article1294.jpg

Середньовічні знахарі використовували сік ягід вишні для лікування сечокам'яної хвороби та захворювань сечовивідних шляхів, лихоманки і нервових розладів. Високий вміст фолієвої кислоти і заліза робить його корисним засобом при малокрів'ї - про це знали ще цілителі Стародавній Греції. Згідно з новим дослідженням британських учених, споживання вишневого концентрату ще й значно покращує якість і тривалість сну.

Розлад сну, що характеризується недостатньою тривалістю чи незадовільною якістю сну, або поєднанням цих явищ, протягом значного періоду часу - це все ознаки безсоння.

Терпкий сік з вишні Монморансі здатний значно збільшити рівень мелатоніну в організмі. Мелатонін - основний гормон епіфаза, який регулює добові ритми та приймається в таблетках для полегшення засипання, з метою коригування "внутрішнього годинника" при тривалих подорожах. Вчені виявили, що люди, які споживали терпкий вишневий сік, не тільки довше спали, але також покращилася і якість їхнього сну.

Дослідники заявили, що отримані результати можуть мати помітні переваги для людей, які страждають різними фазами безсоння або їх робота, стиль життя пов'язані з частими перельотами і зміною часових поясів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вегетаріанство знаходиться в списку найбільш древніх і відомих течій альтернативного харчування. Але якщо ...
Вода є джерелом життя на землі. Тіло людини складається на половину з води і звичайно, без води нам не прожити. Але щоб...
Всім відомо, що уві сні організм відпочиває і відновлюється. Діти - зростаючий організм. Тому вимагають максимального...
Не знаєте як позбутися храпу? Перепробували безліч народних засобів? Досить даремно витрачати час! Звертайтесь у...
Scroll To Top