Рекомендуємо прочитати

Хвороби

Як звільнити голову від мігрені у скронях?

Як звільнити голову від мігрені у скронях?
Нападам мігрені передує так званий «період аури». Людину починає переслідувати який небудь запах, перед очима миготять виблискуючі точки, блискавки або плями. Наступає слабкий руховий параліч або оніміння окремих ділянок тіла. Власний голос починає звучати як з магнітофона, що тягне плівку. Цей стан триває від п'ятнадцяти хвилин до півгодини, потім у бій вступають «молотки», що б'ють по скронях. Прочитати »

Що таке гонорея?

Що таке гонорея?
Гонорея — інфекція, передається статевим шляхом. Викликають це захворювання гонококи (Neisseria gonorrhoeae). Інкубаційний період у чоловіків зазвичай складає від 2 до 5 днів, у жінок — від 5 до 10. Зараження відбувається при піхвових і анальних статевих контактах, можливе інфікування і при оральному сексі. Прочитати »

Аднексит

Аднексит
Аднексит (запалення придатків) може бути однією з основних причин жіночого безпліддя. Неуважність до свого здоров'я майже завжди призводить до сумних наслідків. Яскравий тому приклад — одне з найбільш частих жіночих захворювань: запалення маткових труб і придатків. Аднексит може спочатку протікати в гострій формі, переходячи потім у хронічну. Виражений больовий синдром, озноб і температура початковій стадії — ось характерні ознаки цього захворювання, які знайомі багатьом жінкам. Прочитати »

Рожевий лишай у дітей

Рожевий лишай у дітей
Слово «лишай» відлякує багатьох людей. Лишай асоціюється із захворюванням, яке поширюється серед людей і передається людям від тварин. Іноді це вірно з лишаєм, але не з рожевим лишаєм. Найчастіше рожевий лишай можна підхопити при зниженні імунітету або при тривалому переохолодженні. Рожевий лишай заразний, він може не передаватися дитині, яка знаходиться в одній кімнаті з хворою людиною Прочитати »

Нетримання сечі у чоловіків

Нетримання сечі у чоловіків
Нетримання сечі у чоловіків - це захворювання, яке піддається лікуванню. Визначити метод лікування нетримання сечі Вам допоможе лікар. Існує три форми нетримання сечі: стресове нетримання сечі, що виявляється витоком сечі під час кашлю, чхання, підйому тяжкості, тобто при діях, під час яких підвищується внутрішньочеревний тиск. Ургентне нетримання сечі, що виявляється витоком сечі після сильного позиву на сечовипускання, який не може бути зупинений Прочитати »
Scroll To Top