Рекомендуємо прочитати

Що таке гонорея?

article640.jpg

Гонорея — інфекція, передається статевим шляхом.

Викликають це захворювання гонококи (Neisseria gonorrhoeae). Інкубаційний період у чоловіків зазвичай складає від 2 до 5 днів, у жінок — від 5 до 10. Зараження відбувається при піхвових і анальних статевих контактах, можливе інфікування і при оральному сексі.

У чоловіків початок захворювання, як правило, супроводжується дискомфортом при сечовипусканні, а потім з'являються свербіж, печіння і виділення жовтувато-зеленого кольору з уретри. У жінок інфекція нерідко протікає безсимптомно, прояви хвороби виникають найчастіше на 10 добу; симптоми — жовтувато-білі виділення з піхви, болі при сечовипусканні, міжменструальні кров'янисті виділення і болі внизу живота.

Гонорея небезпечна для чоловіків поразкою яєчок і їх придатків, що може призвести до безпліддя. У жінок при гонореї відбувається запалення придатків матки — яєчників і маткових труб з можливим розвитком трубного безпліддя і позаматкової вагітності.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Розмовляючи з чоловіком, старайся спочатку сказати про найголовніше і тільки потім говори про деталі. Якщо чоловік...
Жіночі ноги - це, мабуть, найбільш захоплююча частина (якщо розглядати всі частини окремо) жінки. Жіночі ноги красиві,...
При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Зовнішні ідеали чоловіка для кожної жінки свої. Комусь подобаються високі і м'язисті, когось приваблюють "солодкі"...
Scroll To Top