Рекомендуємо прочитати

Аднексит

article431.jpg

Аднексит (запалення придатків) може бути однією з основних причин жіночого безпліддя.

Неуважність до свого здоров'я майже завжди призводить до сумних наслідків. Яскравий тому приклад — одне з найбільш частих жіночих захворювань: запалення маткових труб і придатків.

Аднексит може спочатку протікати в гострій формі, переходячи потім у хронічну. Виражений больовий синдром, озноб і температура початковій стадії — ось характерні ознаки цього захворювання, які знайомі багатьом жінкам.

З такими тривожними симптомами вони практично завжди звертаються до лікаря, які абсолютно виправдано призначають лікування антибіотиками, і… все проходить. Але саме в цей час і починає формуватися хронічний процес. Болі періодично поновлюються, іноді супроводжуючись порушеннями місячного циклу і нерідко супроводжуючи йому, але тепер вони носять порівняно терпимий характер. Жінки по старій пам'яті самі прописують собі препарати, а то і зовсім залишають процес без уваги — мовляв, перетерпить.

Біда полягає в тому, що ефективні на 1 етапі антибіотики надалі стають даремними, не викликаючи нічого, крім алергії до них. Різні препарати і процедури допомагають далеко не всім. Альтернативою стає операція.

Ця ситуація стандартна!
Чи є вихід? Звичайно! 1 правило — не залишати хворобу без уваги! Будь-які болі внизу живота, нехай цілком толерантні (і вже зовсім погано, якщо звичні), порушення і болісні місячні, нетипові виділення не можна ігнорувати! Запалення придатків — дуже підступна хвороба, її наслідки сумні!? біль же — це сигнал тривоги!

Більшість хімічних препаратів при хронічному аднекситі малоефективні. Значить, потрібно шукати інші шляхи, наприклад, звернутися до нетрадиційної медицини, головні принцип, якій — стимуляція природних захисних сил організму. Також вона попереджає рецидиви і сприяє стабілізації обмінних процесів, виведенню шлаків і токсинів, заспокійливо впливає на нервову систему.

При аднекситі рекомендуються лікарські рослини в строго індивідуальному поєднанні. Серед них є як досить відомі — женьшень, алое, елеутерокок, мучниця, овес, ромашка, волошка, конопляне і гарбузове насіння, солодка, хвощ, кукурудзяні рильця, — так і рідше вживані, але не менш ефективні — туя, чорна бузина, плаун, любисток і ін вони загальнодоступні і при грамотному використанні надають дієвіше багатьох ліків, причому куди нешкідливіше їх.

Але одних трав недостатньо. Хворим також необхідні масаж і загартовування, які проводяться за спеціальною методикою (ні в якому разі не крижаний душ і моржування, якщо у вас немає відповідної підготовки!) Часто використовуються мінеральні води, а також імуномодулятори: Т-активін, вилозен, тималін, тимоген та ін

Лікування потрібно проводити обов'язково в комплексі (інакше ефекту не досягти), строго індивідуально, і призначається воно тільки фахівцем!
Загальне самопочуття жінки, її зовнішній вигляд і характер багато в чому залежать від наявності запальних процесів в органах малого тазу. Якщо вони є, то нерідко супроводжуються млявістю, підвищеною дратівливістю, схильністю до стресових реакцій.

Витяг хвороби впливає на красу.
Біда полягає в тому, що ефективні на 1 етапі антибіотики надалі стають даремними, не викликаючи нічого, крім алергії до них. Різні препарати і процедури допомагають далеко не всім. Альтернативою стає операція.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Слово «лишай» відлякує багатьох людей. Лишай асоціюється із захворюванням, яке поширюється серед людей і передається...
Нетримання сечі у чоловіків - це захворювання, яке піддається лікуванню. Визначити метод лікування нетримання сечі Вам...
Осінь несе з собою не тільки холод і дощі, але і загострення різних захворювань. Інфекція, дрімаючі в організмі, при...
Які хвороби криються в роті і як їх визначити. Рот - дзеркало безлічі хвороб. Але оскільки ви прийшли до стоматолога,...
Scroll To Top