Рекомендуємо прочитати

Судоми ніг під час вагітності

article3265.jpg

У кожної жінки в настільки чудовому стані, не завжди все складається ідеально. Багато жінок страждають появою судом. Отже, як же допомогти собі в моменти, коли в литкового м'яза з'являються судоми.

Для початку, долаючи біль, необхідно c силою потягнути на себе пальці зведеної судомою кінцівки, а потім розігріти затиснутий м'яз, розтираючи, пощипуючи або чухаючи його. Далі варто приступити до енергійного масування ноги, по черзі стискаючи і розпрямляючи пальці. Потім потрібно взятися рукою за великий палець і якомога сильніше потягнути його до себе.

Після того, як злегка полегшало потрібно прикласти до скутих судомою м'язів гірчичник і потримати її під гарячим душем. Вода повинна бути якомога гарячішою. Як тільки біль стихла, щоб поліпшити кровообіг потрібно походити деякий час. Для профілактики та запобігання судом під час вагітності необхідно робити масаж кінцівок, тримати ноги в теплі, надягаючи на ніч шкарпетки з чистої вовни, і кожен день приймати контрастний душ. Так само буде добре після прогулянки полежати ногами вгору. Добре, що сьогодні сучасні дивани можуть бути зроблені так, що ноги можна покласти вище рівня тіла.

Пам'ятайте, що судоми можуть виявитися ознаками усіляких небажаних захворювань, які можуть привести до небажаних ускладнень перебігу вагітності. Тому при виявленні будь-яких симптомів судом, потрібно якомога раніше звернутися до спостерігаючого лікаря, який зможе визначити причину і підібрати необхідне лікування.

Доведено, що жінка при вагітності змінюється пропорційно з організмом. Також зміни вносить вживання в харчуванні вітамінів, макро і мікроелементів. Вагітність зазвичай швидко проявляє будь-які "болячки" організму у вигляді усіляких нездужань, що з'являються при не дотриманні запропонованого режиму. Варто відзначити, що не можна залишати на самоплив будь-які ознаки захворювань, прикриваючись тим, що все само по собі пройде.

Якщо недуга виникає один раз і її не лікувати, то вона буде виникати все частіше і частіше, перейшовши в досить гостру форму і буде прогресувати постійно. І це може досить погано позначитися на рості і розвитку плоду. Це стосується не тільки проблеми нічних судом, але також і всіх інших захворювань. Тому потрібно обов'язково звертати увагу на те, які продукти ви їсте.

Раціон харчування вагітної жінки повинен бути завжди повноцінним і містити необхідну кількість макро і мікроелементів, а також вітамінів і амінокислот. Ці продукти багаті певними мінеральними елементами, які спеціально підбираються для харчування вагітних жінок. Для початку потрібно, попередньо проконсультувавшись з спостерігаючим лікарем, підібрати відповідну дієту і необхідну вітамінотерапію.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Гормони є сигнальними біологічно активними речовинами, які виділяються ендокринними залозами. Вони, переносячись з...
Влітку ми часто чуємо неприємні новини про періодичних спалахах менінгіту у дітей. Найчастіше хворіють діти 2-6 років,...
Свіже повітря необхіднt для майбутньої матері не менше, ніж збалансоване харчування. Треба намагатися гуляти хоча б...
Scroll To Top