Рекомендуємо прочитати

Як відновиться організм курця після останньої сигарети?

article3522.jpg

Відомо, що після двох діб після останньої викуреної сигарети, в організмі курця починають спостерігатися позитивні зміни. Вченими з Японії був складений приблизний графік таких змін, які ведуть до нормалізації здоров'я. Під наглядом дослідників з Токіо були 20 активних курців і практично така ж кількість любителів тютюнового диму. Усі вони прийняли рішення розпрощатися зі шкідливою звичкою перед початком експерименту. 

Графік позитивних змін в організмі курця:

Через 24 години.
Після 24 годин спостерігалося деяке погіршення самопочуття серед учасників дослідження, що було пов'язано з початком абстиненції, а також з'являлася непереборне бажання викурити сигарету.

Однак, незважаючи на ті складнощі, вчені помітили стрімке зниження рівня чадного газу в крові колишніх курців. Крім того, в учасників, що не страждали на гіпертонію, спостерігалося зниження показників артеріального тиску, який практично нормалізувався.

Через 48 годин. Значно поліпшується нюх, відновлюється повноцінна здатність відчувати смак їжі. У курців зі стажем відбувається порушення здатності відчувати смак і запах їжі.

Через 1 місяць. Функції легень значно покращуються, посилюється здатність роботи імунітету від вірусних та бактеріальних інфекцій.

Через 1,5 місяця. Поліпшується серцева діяльність, відбувається підвищення його насосної функції - всі тканини організму починають забезпечуватися достатньою кількістю крові, насиченої киснем з тієї причини, що на серцевий м'яз припинилося вплив високотоксичних продуктів горіння тютюну.

Через рік. На 50% зменшується ризик розвитку інфаркту міокарда, інсульту та ішемічної хвороби серця. Також, надалі відбувається істотне скорочення ризику розвитку діабету 2-го типу, а також ризику розвитку крововиливу в мозок.

І тільки через 20 років колишній завзятий курець може отримати статус некурящого, так як ризик розвитку різних захворювань тільки через таку кількість часу стає дорівнює такому ризику у людини, яка за життя не викурив жодної сигарети.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Куріння можна по праву вважати фізіологічно необхідним процесом для організму людини. Нікотин здатний вбивати 36 видів...
Йоги вважають, що очні м'язи можна розвивати в будь-якому віці, а поліпшення зору настане вже через півроку після...
Ще не відмовилася від куріння? Дізнайся, як це зробити! У ЗМІ постійно твердять про "заборону куріння в громадських...
Проростки пшениці надзвичайно корисні для організму людини. Вони покращують роботу травного тракту, прискорюють...
Scroll To Top