Рекомендуємо прочитати

Таблетки для швидкого схуднення

article2916.jpg

Добра половина людства прагне схуднути, у що б то не стало. У хід йдуть всілякі дієти, голодування, заняття спортом і навіть прийняття таблеток. От саме сьогодні ми і поговоримо про те, що таке таблетки для схуднення і чи варто їх використовувати.

Зараз в аптеці можна знайти багато чого цікавого, починаючи з медикаментів і закінчуючи кремами. На жаль, мало хто дивиться склад того чи іншого препарату, а склад таблеток для схуднення взагалі ніхто не читає. Всі довіряють рекламі, яка навперебій розповідає про натуральний склад і чудодійний, практично миттєвий ефект схуднення. А даремно. Так, звичайно, до їх складу входять натуральні рослинні екстракти. Але досить часто до складу таких таблеток входять речовини, які або просто не вказані в складі, або просто заборонені. Також рідко згадується, що до складу таблеток можуть входити фенфлюрамин і фентермін, які є найпотужнішими психотропними препаратами, сила яких порівнянна з дією амфітаміну. Вживання такого роду компонентів дуже істотно псує здоров'я: поряд з пониженням апетиту, підвищенням настрою і енергії, відбувається порушення роботи серця і психіки, а також наркотична залежність.

Категорії таблеток
Всі таблетки для зниження ваги поділяються на категорії.
Пігулки з сечогінним ефектом.
Ці таблетки для швидкого зниження ваги виникли раніше всього іншого і є найнебезпечнішими. Вони абсолютно не виводять жир з організму людини, а просто виводять воду з тіла, у тому числі з жирового прошарку. Але це зовсім марна робота, оскільки тіло все одно заповнює необхідний обсяг рідини. А виведення рідини з організму дуже небезпечно для здоров'я: разом з водою з організму вимиваються солі натрію, калію і кальцію, що призводить до порушення балансу даних компонентів. Це призводить до прискореного серцебиття, блювоті, слабкості, частих перепадів артеріального тиску, порушення свідомості, судоми, погіршення стану зубів, нігтів, шкіри і волосся, виникнення болів в суглобах.

З усього цього можна зробити висновок, що таблетки з сечогінним ефектом абсолютно не «працюють» і купувати їх немає сенсу. Ясна річ, що не всі виробники вказуватимуть на етикетці про сечогінний ефект, але якщо подивитися склад, то можна виявити наявність діуретики. Виявили? Негайно поставте це все назад на полицю!

Таблетки, що запобігають появі жиру.
Неправильне харчування і сидячий спосіб життя - ось причини появи щільного жирового прошарку. Такі таблетки для схуднення пригнічують виділення організмом ферментів, що розщеплюють жир, в результаті чого в організм просто не надходитимуть жири в розщепленому вигляді, а отже, жир не буде засвоюватися. Такий простий і досить нешкідливий спосіб, чи не так? Але крім усунення жирів ви також перестаєте отримувати корисні речовини, вітаміни і мінерали. Наслідки - порушення роботи печінки і нирок, жовчного міхура, розлад кишечника і гормональні розлади.

Таблетки, що пригнічують голод.
До складу таких таблеток входить компонент сибутрамін, який впливаючи на головний мозок, пригнічує сигнали голоду і змушує їсти набагато менше. У результаті такої терапії дійсно худнеш за рахунок спалювання власного жиру і зменшення об'єму шлунку (чим менше об'єм, тим менше їжі ви з'їсте). Але поряд з настільки колосальним ефектом схуднення є зворотний бік - організм сильно звикає до сибутраміну як до наркотику. Крім того: апетит знижується аж до зникнення, відбувається порушення роботи шлунково-кишкового тракту, виникають нервові зриви, безсоння, запаморочення, геморой, блювота, мігрені т. ін.

Як бачите, в гонитві за ідеальною фігурою прийняття будь-яких таблеток для схуднення призводить до одного й того ж результату: здоров'я буде повністю підірвано. Але якщо іншими способами ви домогтися швидкого схуднення не можете, то краще буде спочатку звернутися до лікаря, щоб він зробив необхідні діагностики і підібрав найбільш підходящий для вас варіант таблеток.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Від того, що ми їмо сьогодні, залежить, як ми будемо почувати себе завтра або післязавтра. Внісши невеликі зміни в...
За твердженням медиків, проблема з надмірною вагою не залежить від статі і віку, від статусу і професії. Майже половина...
Можна скільки завгодно сидіти на дієтах, і навіть відносно успішно. Відносність успіху полягає в тому, що скинувши...
Існує кілька рецептів спеціального чаю для схуднення....
Scroll To Top