Рекомендуємо прочитати

Які оральні контрацептиви вибрати

article1327.jpg

У всі часи жінок хвилювало питання попередження небажаної вагітності. Це питання хвилює і сучасних жінок сьогодні. Тому люди знаходяться в пошуках різних методів, препаратів, способів, які можна було б використовувати в цілях контрацепції. Одним із найпопулярніших таких способів є оральна контрацепція.

Що ж сьогодні собою являють оральні контрацептиви, які оральні контрацептиви вибрати, яку користь або шкоду вони завдають жіночому організму? Багато хто вважає, що оральні контрацептиви досить зручні для сучасної жінки і дають 100% відсотковий захист від небажаного зачаття.

Особливості застосування оральних контрацептивів

Даний вид контрацепції вільно продається в аптеках, до того ж їх досить багато. Однак перш, ніж вибрати такі контрацептиви, обов'язково необхідна консультація лікаря. З лікарем можна обговорити всі питання, зважити всі «мінуси» і «плюси», підібрати для вас оптимальний варіант.

Призначити оптимальний варіант контрацепції може лише лікар-гінеколог, взявши до уваги всі особливості вашого організму. У жінок, які приймають оральні контрацептиви, істотно знижується ризик дозрівання раку, запальних процесів статевих органів, розвитку позаматкової вагітності.

Механізм впливу оральних контрацептивів

Гормони препарату, штучно створені впливаючи на організм жінки, пригнічують процес овуляції. Після такого впливу яйцеклітина не має можливості повністю дозріти, а без повного дозрівання яйцеклітини зачаття неможливе.

Існуючі види оральних контрацептивів

Оральні контрацептиви умовно діляться на три основні групи:

Перша - посткоїтальні препарати. Цей вид препарату здатний захистити від небажаної вагітності, приймається він відразу після сексу. Такі препарати у своєму складі мають велику кількість гормонів, адже тільки так вони будуть ефективні. Але після застосування таких препаратів можуть виникнути побічні ефекти, які зазвичай проявляються в нудоті, можлива навіть блювота, може спостерігатися запаморочення та інші подібні симптоми. Цей вид контрацепції рекомендується використовувати якомога менше або комбінувати їх з іншими методами (тут все залежить від того, скільки після сексу пройшло часу). Даний препарат можна приймати якщо після сексу не пройшло 75 години, якщо пізніше, то ефекту не буде.

Друга група - гестагенні препарати. Ці контрацептиви через свою комбінації вважаються не досить ефективними. Але при цьому в порівнянні з іншими можливими оральними контрацептивами, вони володіють досить великою кількістю переваг. Гестагенні препарати називають міні-пілі. Цю групу препаратів можна приймати навіть під час годування грудьми, притому на кількість грудного молока і його якість це ніяк не позначиться. Від гестагенних препаратів не піднімається тиск, що часто спостерігається, коли починаєш приймати протизаплідні таблетки. Ці препарати призначаються абсолютно всім жінкам і молодим, і у віці. Однак, як і у всіх лікарських препаратів, гестагенні препарати мають недолік, хоча і несуттєвий. Приймати такі протизаплідні таблетки необхідно кожен день, мало того, потрібно робити це в один і той же час, вип'єш пізніше або раніше - ефекту ніякого не буде.

Третя група - комбіновані оральні контрацептиви. Дані протизаплідні таблетки вважаються найбільш ефективними, оскільки містять в собі відразу кілька гормонів. Комбіновані контрацептиви є багатофазних, тому більшість жінок вважає за краще приймати саме цей вид таблеток.

Тепер, знаючи які бувають оральні контрацептиви і на скільки кожні з них ефективні, ви легше зможете вибрати потрібні для вас.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожен з нас багато знає про методи запобігання вагітності, однак деякі питання все ж залишаються відкритими. Які...
Часто задоволення від сексу змінюється страхами. Як їх позбутися?...
Багато жінок твердо впевнені в тому, що поки вони годують грудьми, вони не завагітніють, тому не охороняються під час...
Все, що ви хотіли знати про протизаплідне кільці, але не наважувалися запитати. Що являє собою кільце? Це кільце...
Scroll To Top