Рекомендуємо прочитати

Яких методів контрацепції краще уникати?

article2814.jpg

Кожен з нас багато знає про методи запобігання вагітності, однак деякі питання все ж залишаються відкритими. Які контрацептиви найбільш небезпечні, а які найменш ефективні?

Вчені з США провели експеримент з метою визначити, які методи контрацепції краще не застосовувати. Найбільш неефективним був визнаний метод обчислення безпечних днів. З 100% гарантією ці дні важко обчислити, тим більше, якщо враховувати, що у жінок можуть бути гормональні збої.

До речі презервативу теж не особливо варто довіряти, але не через те, що він може порватися, а тому, що більшість чоловіків неправильно ним користуються .

До найефективніших методів фахівці віднесли внутрішньоматкові спіралі і протизаплідні таблетки.
При всьому цьому є методи, небезпечні для здоров'я:

1. Спринцювання. Цей метод відноситься до числа небезпечних, він провокує порушення мікрофлори піхви, що може призвести до розвитку інфекції, вагініту, ерозії.

2. Іноді жінки вводять в піхву шматочок лимона або господарського мила, тампон, думаючи при цьому, що такий метод вбереже від небажаної вагітності. А по суті, мило, і лимон порушують мікрофлору піхви, а тампон ускладнює статевий акт.

3. Календарний метод також ненадійний, так як важко вирахувати дату овуляції, а притому менструальний цикл не завжди регулярний.

4. Метод перерваного статевого акту теж може привести до незапланованої вагітності. Під час статевого акту теж може виділятися сперма.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У всі часи жінок хвилювало питання попередження небажаної вагітності. Це питання хвилює і сучасних жінок сьогодні....
Багато жінок твердо впевнені в тому, що поки вони годують грудьми, вони не завагітніють, тому не охороняються під час...
Все, що ви хотіли знати про протизаплідне кільці, але не наважувалися запитати. Що являє собою кільце? Це кільце...
Часто задоволення від сексу змінюється страхами. Як їх позбутися?...
Scroll To Top