Рекомендуємо прочитати

10 пікантних фактів про оргазм

article1964.jpg

Оргазм це невимовне задоволення, блаженство, яке ви відчуваєте в момент фізичної близькості. У теж час варто відзначити, що оргазм оргазму нерівня. Існує думка про те, що оргазм завжди протікає в одній певній формі. Ця думка помилкова. До оргазму можна приписати такі почуття, як неймовірний сплеск фізичних відчуттів, вибух почуттів, що переплітаються з еротичним задоволенням, або ніжна вібрація в області геніталій. Таким чином, сам процес протікання оргазму може виявлятися в абсолютно різних формах. Розглянемо нижче 10 пікантних фактів про ці незабутніх відчуттях.

1. Оргазм, в перекладі з грецької мови, означає пристрасть, горіти пристрастю. О. С. Пушкін, якось у своєму творі згадав про «миті останніх здриганнь», що саме за себе говорить про те, що оргазм подібний невеликий смерті. Також вважають і французи. Англійці, у свою чергу, вважають, що оргазм порівняємо з медом. Так як мед це дуже солодкий продукт, оргазм вважається солодким смаком еротичного блаженства.

10 пікантних фактів про оргазм

2. Оргазм також можна інтерпретувати і з фізіологічної точки зору. У підсумку ритмічного скорочення лобково-куприкових м'язів, а також м'язових стінок піхви з'являються досить приємні почуття в області статевих органів. Само сексуальний потяг сприяє виробленню адреналіну в організмі, тому серцебиття значно посилюється. У хвилину кількість ударів складає близько 180 ударів, внаслідок чого, посилюється кровотік в організмі, в результаті чого груди і губи наливаються і збільшуються. У момент виникнення оргазму, матка натягається в гору, а м'язові стінки піхви починають різко скорочуватися. Такі скорочення можна назвати пульсацією, кожна з якої триває не так довго. Для прикладу, у жінок, одне подібне скорочення триває в межах секунди, а всього їх може бути максимум дванадцять. Зменшення пульсації веде до згасання оргазму.

3. А ось який же сам механізм роботи жіночого організму з фізіологічної точки зору. Деякі вчені вважають, що виникнення оргазму визначає головний мозок. У процесі сексуальних відносин, подразнюються нервові клітини геніталій, потім, по спинному мозку передаються нервові сигнали по нервових закінченнях прямо в головний мозок, звідки надходить певний сигнал, спрямований до статевих органів. Існує таке поняття в фізіології, як блукаючий нерв. Багато вчених також вважають, що саме блукаючий нерв у відповіді за виникнення і протікання оргазму. А треті впевнені, що жіночий оргазм — це відчуття, яке виникає не тільки на фізіологічному, але й також на психологічному рівні. А це дійсно так. Адже в процесі статевого акту партнери повинні відчувати один одного, бути налаштованими на одну певну хвилю.

10 пікантних фактів про оргазм

4. У Британії були проведені дослідження на виявлення подібності оргазмів, отриманих шляхом самозадоволення і шляхом статевого акту. З'ясувалося, що в момент заняття любов'ю з другою половиною, почуття, отримані в результаті оргазму, будуть набагато вище, ніж у момент мастурбації. Все тому, що в момент сексу виділяється певний гормон, який сприяє досягненню оргазму.

5. Американськими вченими було доведено, що під час заняття сексом, у чоловіків більше ймовірності отримати оргазм, ніж у жінок. Так, було зазначено, що 68 відсотків чоловіків досягають оргазму і лише 26 відсотків — це представниці прекрасної статі. Але, тим не менше, в момент самозадоволення, досягають оргазму 81 відсоток жінок.

6. Тема оргазму, саме жіночого стала популярною темою в проведенні всіляких досліджень. Проводилися опитування серед населення з метою з'ясувати як часто, і досягає взагалі оргазм та чи інша жінка. Таким чином, було виявлено, що мексиканські жінки стоять на першому місці по отриманню оргазму, 51 відсотків жінок. На ПАР і Італію припало до 48 відсотків. У Росії отримують оргазм 37 відсотків жінок, і в Японії всього 11 відсотків.

7. Цікавий такий факт. У момент досягнення оргазму, напружуються приблизно 500 м'язів нашого організму. Отже, процес оргазму може компенсувати невелику прогулянку пішки.

Пікантні факти про оргазм

8. Варто звернути уваги на те, що процес оргазму, як жіночий, так і чоловічий порівнюють з прийняттям наркотиків, так як в головному мозку активуються такі ділянки, які стимулюються в момент вживання наркотиків.

9. Вважається, що досягнення оргазму дуже сприятливо впливає на зовнішність, так як люди, які отримують оргазм в два рази більше, виглядають набагато молодше.

10. Під час тривалого шлюбного союзу, можливість отримати оргазм не зменшується, а навіть навпаки. У міцних пар оргазм трапляється частіше, ніж у пар, які не мають між собою нічого спільного.

Якщо ви до цих пір так і не випробували цю ейфорію, яку несе в собі оргазм, не зневіряйтеся. Головне пам'ятайте, що крім фізичного зв'язку, повинен бути і психологічний настрій. Не зациклюйтеся, не думайте про оргазм, просто дійте в своє задоволення, адже все ще попереду.

10 пікантних фактів про оргазм

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відповідь, схоже, знайдена. Порівнявши дані за 60 років, вчені вирішили відмовити цій ерогенною зоні в праві на...
Кожна жінка яка піклуються про своє здоров'я повинна приділяти увагу догляду за інтимною зоною свого тіла. А чи знаємо...
Коли критичні дні затримуються, ми починаємо панікувати або радіти. Це ж вірна ознака вагітності! Однак, причини...
Сьогодні досить популярні бар'єрні методи контрацепції, вони не тільки захищають від вагітності, а й від захворювань,...
Scroll To Top