Рекомендуємо прочитати

Гикавка: як позбутися

article2989.jpg

І так вона - гикавка завжди до нас приходить у зовсім не підходящий момент. І іноді позбавиться від неї не дуже легко. Але іноді можна постаратися позбудеться цього нездужання зовсім швидко. Представляємо вам чотири найбільш ефективних способи, що допоможуть позбутися гикавки.

Чотири хороших способи щоб позбавитися від гикавки швидко:
- Робимо кілька вдихів глибоких і затримуємо подих. Так само можна зробити видих в будь-який пакетик і потім зробити вдих з нього ж. Що ж тут скажеш якщо таким способом в нашій крові стрибає вгору місткість вуглекислого газу настільки що гикавка зникає або проходить швидше.

- Беремо руки і закидаємо за спину, і звичайно ж зчепіть руки в замочок, але потрібно це зробити сильніше, і різко розтягуйте їх, швидкими ковтками п'ємо холодну воду з чашки, яку тримає інша людина. Гикавка повинна пройти дуже швидко.

- Випивайте воду в похилому положенні тулуба. Схиляємо тулуб над умивальником і Відпиваючи воду з чашки, відсунутої дуже далеко від вас. Так само можна звичайно стати на коліна на підлозі, або на ліжку, і поставити водичку на підлогу, або на ліжку якщо вам хтось допоможе. Навіть якщо ковтати буде не легко, але зробивши всього кілька ковтків недуга повинна пройти.

- Якщо і на цей раз гикавка не пройшла потрібно попросити когось налякати вас. Коли ви злякаєтеся несподівана дія змусить вас стиснути свою діафрагму, тим самим зруйнувавши гикавку. Поклади палець на стінку своєї глотки так , як ніби ви викликаєте блювоту. Але не потрібно робити це до такої міри.

Обов'язково зверніть вашу увагу на те що якщо гикавка тривалий і триває більше двох годин, якщо напади виникають кілька разів на день або досить часто то потрібно звернеться до лікаря.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Тебе ніколи не цікавило питання, як француженкам вдається зберігати таку обалдєнну форму (а стрункість французьких...
Часто гикавка у немовлят відбувається, коли новонароджений хоче пити і коли малюк замерз. А також Гикавку викликає...
Вранці далеко не всі прокидаються з прекрасним настроєм і з легкістю збираються на роботу або навчання. Перші хвилини...
Якщо гикається занадто часто - варто насторожитися. Давайте розберемося, що таке гикавка, які її причини і як з нею...
Scroll To Top