Рекомендуємо прочитати

Здоровя

RSS стрічка

Чистотіл - трава від ста хвороб

Чистотіл - трава від ста хвороб
На дачних ділянках і газонах заміських будинків у великій кількості росте трава з великими жовтими квітами, на зламах стебел яких виступає молочно-білий сік. Багато безжально викорчовують кущі і викидають їх на смітник, навіть не підозрюючи, що знищують коштовну рослинну сировину, що допомагає вилікуватися від багатьох хвороб і виправити дефекти зовнішності. Прочитати »

Як швидко набрати вагу

Як швидко набрати вагу
Багато представниць прекрасної статі страждають зайвою вагою, але серед них є й ті люди, у яких є значний недобір м'язової маси. Від недобору потрібних кіло дівчата дуже страждають. Тому в цій статті ми поговоримо про те, як швидко поправитися. Прочитати »

Нудизм - форма психологічного розладу або любов до свого тіла

Нудизм - форма психологічного розладу або любов до свого тіла
Що таке нудизм, напевно, знають усі. Нудисти - це люди, які почувають себе комфортніше без одягу, ніж у самому дорогому костюмі. Але чи є нудизм формою психологічного розладу або ходити оголеним - це цілком нормальне, природне бажання людини, яке має бути ухвалене всіма членами сучасного суспільства? Прочитати »

Картопляна дієта

Картопляна дієта
Всім нам відомо, що картопля вважається досить калорійним продуктом і до лав дієтичних продуктів він зовсім не вписується. Однак, якщо правильно приготувати цей овоч, він володіє відмінними властивостями, що сприяють схудненню. Прочитати »

Аквааеробіка.

Аквааеробіка.
Аквааеробіка - це аеробіка або фізичні вправи, які виконуються у воді: басейні, морі, озері або в будь-якій водоймі. Аквааеробіка була відома вже давно для відновлення організму після травм і операцій. Зараз аквааеробіка є одним з найбільш ефективних і безпечних способів тримати себе у формі і знизити вагу. Прочитати »

Бронхіт у дитини

Бронхіт у дитини
Бронхіт - це дуже поширене дитяче захворювання. Бронхіти бувають первинні та вторинні. Первинним бронхітом вважається бронхіт при самостійному запаленні бронхіального дерева організму. Вторинні бронхіти зустрічаються при таких інфекційних захворюваннях як: грип, кір і ін.. Захворюваннях легень: запалення легенів, пухлини, туберкульоз та ін. Основними симптомами бронхіту є мокрий кашель або сухий кашель, задишка, а також погіршення загального стану дитини. Прочитати »

Контрастний душ від целюліту

Контрастний душ від целюліту
Причин для виникнення і розвитку целюліту, на жаль, більш ніж достатньо. Однією з таких причин є порушення процесу обміну речовин в організмі, зокрема, коли в підшкірно-жировому шарі порушується процес кровообігу. Прочитати »

Чи дійсно корисні біфідобактерії?

Чи дійсно корисні біфідобактерії?
Самих бактерій в природі є дуже багато. Вони оточують людину з самого народження, потрапляючи в організм з їжею і водою. Приміром, їх можна розділити на дві групи: корисні і хвороботворні. Кожна з них присутня в організмі дитини в тій чи іншій кількості. У шлунково-кишковому тракті вони розвиваються і активно проявляють свою діяльність. Прочитати »

Як витримати дієту?

Як витримати дієту?
Як витримати дієту? Дане питання є актуальним для багатьох жінок і чоловіків, які активно борються із зайвими кілограмами за допомогою різноманітних дієт для схуднення. Можливо, на перший погляд дотримання дієти здається простим і легким завданням, а необхідність скоротити кількість і різноманітність щоденного раціону цілком реальною і здійсненною. Прочитати »

Післяпологова жовтяниця у дітей

Післяпологова жовтяниця у дітей
У деяких малюків після появи на світ можна спостерігати жовтяницю. Шкіра, склери і слизові оболонки крихітки набувають жовтуватого відтінку з різним ступенем інтенсивності. Необхідно відразу попередити, що дитяча жовтяниця є звичайним фізіологічним станом, який, як правило, не потребує будь-якого лікування. Прочитати »
Scroll To Top