Рекомендуємо прочитати

Здоровя

RSS стрічка

Чим небезпечна печія

Чим небезпечна печія
Про те, що знають гастроентерологи про причини та способи лікування печії, нам розповів доцент кафедри факультетської терапії №1 Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця, канд. мед. наук Володимир Володимирович Чернявський. Прочитати »

Судоми під час вагітності - що з ними робити

Судоми під час вагітності - що з ними робити
Чому ж виникають ці різкі больові відчуття у вагітних? Фахівці стверджують, що однією з головних причин виникнення судом у майбутніх матусь є порушення балансу електролітів в організмі. Таке порушення пов'язане з деякими змінами в організмі жінки, наприклад, виникненням дефіциту кальцію, калію або магнію, а також з причини зневоднення. Прочитати »

Цвіль: коли варення стає отрутою

Цвіль: коли варення стає отрутою
Звичайна справа: ви відкрили домашнє варення і побачили на його поверхні острівець цвілі. Швидше за все, ви знімете його і продовжите їсти варення. Між тим, медики попереджають - всякий продукт з пліснявою може нашкодити здоров'ю. А часом і привести до необоротних процесів в організмі. Прочитати »

Азбука здорового харчування. Кисломолочні продукти.

Азбука здорового харчування. Кисломолочні продукти.
Практично щодня кожен із нас вживає різну молочну та кисломолочну продукцію. Одні роблять це виходячи зі своїх смакових переваг, інші - для здоров'я, треті ж переслідують мету схуднення. Прочитати »

Рецепти для красивої шкіри

Рецепти для красивої шкіри
Кожна жінка мріє про те, щоб шкіра її якомога довше зберігалася молодою і красивою. І, на щастя, зробити це цілком можливо. Додайте в своє меню продукти, які містять важливі для здоров'я інгредієнти. Прочитати »

Ворушіння плоду під час вагітності

Ворушіння плоду під час вагітності
Вперше ворушіння майбутнього малюка вагітна може відчути ближче до другої половини вагітності. Ті матусі, які очікують другого малюка, можуть відчути ворушіння малюка набагато раніше, в порівнянні з тими матусями що народжують вперше. Під час другої вагітності жінка вже має уявлення про те, якими є ці ворушіння. До того ж, повторно вагітні жінки мають більш розтягнутої і чутливої передньої черевної стінки. Прочитати »

Як лікувати стафілокок у дитини

Як лікувати стафілокок у дитини
Часто в аналізах на дисбактеріоз у дитини виявляють стафілокок і починають лікування бактеріофагами. Виявивши золотистий стафілокок в молоці матері, лікарі рекомендують припинити годування. Дійсно так страшні стафілококи, як лякають лікарі? Прочитати »

Вагітність і сумісність груп крові

Вагітність і сумісність груп крові
Сумісність груп крові майбутніх батьків при вагітності є дуже важливою інформацією. Майбутні батьки ще на етапі планування дитини повинні знати свої групи крові і резус фактор, щоб уникнути різних ускладнень під час виношування малюка. Прочитати »
Scroll To Top