Рекомендуємо прочитати

Банани – справжній суперпродукт

article2847.jpg

Відомо, що банани є прекрасним джерелом калію. А цей елемент допомагає регулювати кров'яний тиск і позитивно позначається на стані кісткової системи.

Калій допомагає зупинити вимивання кальцію, знижуючи ризик остеопорозу та підвищеної крихкості кісток у літніх людей.
Також банани багаті клітковиною. Клітковина необхідна для нормального функціонування травної системи. Завдяки бананам їжа буде м'яко просуватися по кишечнику. Ще банани полегшують симптоми печії. Черговий "плюс": у бананах висока концентрація вітаміну В6. А значить, вони сприяють виробленню крові.

Вітамін С, магній, марганець, що входять до складу банана, зміцнюють імунітет. Банани захищають і від виразки шлунка, при цьому, позитивно впливаючи на настрій і знижуючи рівень стресу. У них багато триптофану, який при вивільненні перетворюється в організмі в серотонін. А при належній концентрації серотоніну у людини зберігається гарний настрій.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Біль у спині - проблема, з якою рано чи пізно стикаються всі люди. На жаль, при перших ознаках недуги багато хто...
Вийшла вранці в город, і на тому місці, де росте у мене м'ята перцева, побачила темно-бордові цятки. Підійшла ближче і...
Біла глина, інше її назва - каолін. Саме вона найчастіше використовується в глиняних масках для обличчя для...
Чорна смородина корисна для здоров'я печінки, нирок, дихальних шляхів. Її сік має відновлювальну дію, тому незамінний...
Scroll To Top