Рекомендуємо прочитати

Яку шкоду завдає пиво жіночому організму

article1365.jpg

Пиво ніколи не вважалося напоєм жінок. Для жінок завжди на столі стояло вино або шампанське. Однак часи змінилися, і жінки рівняються на чоловіків навіть у виборі алкогольних напоїв. Після склянки пива набагато легше зав'язати знайомство, та і в клубі можна почувати себе більш розкуто. Звичайно, вино нікуди не поділося, однак відкривати його на вулиці не дуже зручно. Сьогодні побачити з пивом можна жінку будь-якого віку. І школярки, і студентки, і дорослі жінки вживають пиво, не замислюючись про те, що це завдає колосальної шкоди їх здоров'ю.

Деякі думають, що пиво навіть корисно для жіночого організму, адже в ньому містяться вітаміни і жіночі статеві гормони? естрогени. Однак пиво дуже шкідливt, гірше діє на жіночий організм тільки самогон.

Причина шкоди пива для жінок полягає в тому, що воно виготовляється шляхом бродіння. В процесі бродіння відбувається виділення дуже шкідливих речовин. Якщо випити пиво, в такій кількості, коли по міцності воно буде дорівнювати пляшці горілки, то похмілля після цього буде протікати набагато важче і шкоду для організму теж буде завдано більш значний.

Причина такого явища - у виробництві. Коли виробляють горілку, то відфільтровують всі шкідливі органічні речовини, а в пиві вони залишаються, причому у високій концентрації. А вітаміни, навпаки, зникають, що б не говорили виробники пива.

Тепер торкнемося іншого питання - фітоестрогенів. Нерідко по телевізору можна почути слова, що фітоестрогени здатні продовжити молодість шкіри. Однак не всі естрогени є корисними. Найбільш корисний естроген - той, який виробляється в організмі у жінки, і саме він сприятливо впливає на шкіру жінки. Такий же ефект від естрогену досягається у випадку, якщо нанести його разом з кремом на шкіру, а ось при вживанні всередину подібного ефекту не буде.

Небезпека полягає в тому, що потрапляння гормонів ззовні веде до того, що сам організм просто перестає виробляти їх, як непотріб. Таким чином гормональний апарат дівчат просто починає атрофуватися. Якщо дівчина з юного віку почне регулярно вживати пиво, навіть у невеликих кількостях, то до двадцяти п'яти років гормони в організмі практично перестануть продукуватися. Вживання пива порівнянно з тривалим гормональним лікуванням, причому, чим старше дівчина, тим більшої шкоди завдає пиво. Збій у гормональній системі, в свою чергу, веде до розвитку ендометріозу і дисфункції яєчників.

Однак велика небезпека стосується демографічного питання. Пиво в даному випадку можна назвати троянським конем, який показує свій негативний вплив в самий невідповідний момент. Цілком логічно, що спиртні напої протипоказані в період вагітності та годування груддю. Однак алкоголь можна вживати і деякий час до зачаття. Час до зачаття дуже важливо для майбутньої дитини, при вживанні в цей момент пива дитина буде зачата в утробі, отруєній алкоголем.

Гормональний збій від вживання пива веде до дуже неприємних наслідків для дівчат. І останнім часом все частіше наслідки ці виражаються у вигляді безпліддя. Зросло число дівчат, що намагаються вилікуватися від безпліддя, яким всього дев'ятнадцять-двадцять років. Це відбувається тому, що вироблення власних статевих гормонів настільки низька, що їх просто не вистачає для зачаття. Ще один наслідок вживання - замерзла вагітність. В даному випадку гормонів для зачаття все-таки вистачає, однак занадто мало для того, щоб плід розвивався.

Ще років двадцять тому навіть не існувало терміна, як «завмерла вагітність», то зараз про це поняття знають, напевно, всі. Це явище зараз прописано вже у всіх підручниках по гінекології. І головна причина цього явища, знову ж таки, гормональний збій, при якому відбувається зниження кількості естрогенів і підвищення андрогенів.

Тому, якщо молода дівчина хоче стати в майбутньому прекрасною мамою, то при покупці чергової пляшки пива їй варто задуматися, чи варто миттєве задоволення того, щоб позбутися можливості мати дітей.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Найбільш важливий механізм контрацептивного ефекту сучасних комбінованих оральних контрацептивів (КОК) полягає в...
Якщо ваше весілля не відрізняється принципово від всіх інших урочистостей, то ви знаєте, що напої на будь-якому весіллі...
Літні люди, дитинство яких припало на голодні повоєнні роки, заявлять однозначно: «Не корисного хліба не буває». У...
Ми зазвичай починаємо замислюватися про те, як би скинути зайву вагу, з наближенням літа, коли наше тіло звільниться...
Scroll To Top