Рекомендуємо прочитати

Корисні сорти хліба

article3020.jpg

Літні люди, дитинство яких припало на голодні повоєнні роки, заявлять однозначно: «Не корисного хліба не буває». У той час люди харчувалися переважно хлібом, і зберігали силу і працездатність. На жаль, в наш час деякі виробники печуть такий хліб, що про нього можна сказати, що він «шкодить вашому здоров'ю». Не замислюючись про наслідки для здоров'я людей, виробники при замісі тіста використовують величезну кількість не самих корисних жирів, крохмалю, ароматизаторів, барвників та інших шкідливих речовин. Тому хліб важко нарізати, він буквально розпадається в руках, а на ранок покривається пліснявою. Серед величезного розмаїття хлібобулочних виробів можна все-таки вибрати деякі сорти хліба, які не шкідливі для здоров'я і не завдадуть шкоди фігурі. До них відносяться деякі сорти пшеничного хліба, житній хліб і хліб з висівок.

Житнє борошно менш калорійна, ніж пшеничне і засвоюється воно повільніше. Тому хліб з житнього борошна використовується в дієтах для схуднення. Крім усього іншого, у житньому хлібі міститься багато корисних речовин, які очищають організм від шкідливих накопичень і перешкоджають канцерогенним утворенням. Житній хліб корисний діабетикам, при ожирінні, анемії. Протипоказанням до вживання житнього хліба служить підвищена кислотність шлунка.

Висівки, як продукт з великим вмістом вітамінів, білків і клітковиною, використовуються в багатьох дієтах. Висівковий хліб виводить з організму токсини та інші шкідливі продукти обміну, зміцнює імунну систему, а завдяки вмісту нікотинової кислоти, нормалізує роботу ШКТ і запобігає появі зайвих кілограмів.

Живильні властивості пшеничного хліба підвищують добавки у вигляді гречки, проса, вівса, льону, насіння, горіхів та інші.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Квас знижує втому, оздоровлює організм, підвищує працездатність, ну і просто втамовує спрагу! Пропонуємо рецепти, як...
Пиво ніколи не вважалося напоєм жінок. Для жінок завжди на столі стояло вино або шампанське. Однак часи змінилися, і...
Ми зазвичай починаємо замислюватися про те, як би скинути зайву вагу, з наближенням літа, коли наше тіло звільниться...
На прилавках магазинів досить часто можна побачити хліб з маркуванням «бездріжджовий». Багато хто вважає, що...
Scroll To Top