Рекомендуємо прочитати

Емоційні нюанси безпліддя

article1184.jpg

Більшість людей вважає можливість народжувати дітей благодаттю. Тому, якщо жінці або чоловіку ставиться діагноз «безпліддя», це стає важким ударом для них.
Крім почуття шоку і провини, часто виникає і гнів, який спрямований на оточуючих, які не мають таких проблем. При цьому безплідні пари відчувають важке почуття втрати і, не рідко, замикаються на своїх негативних емоціях, не признаючись у цьому навіть самим собі.
Пам'ятайте, що ваші почуття є нормальними, і ви не самотні. Не треба впадати у відчай! Сьогодні діагноз "безпліддя" зовсім не вирок! Потрібно знайти в собі сили усвідомити цю проблему, поділитися своїм болем з партнером і близькими.
З досвіду багатьох пар процес лікування від безпліддя схожий на процес катання на американських гірках. Емоційні злети змінюються депресією і відчаєм.

Пара проходить лікування разом, але кожен з партнерів може знаходиться на різних емоційних стадіях. Ось деякі поради, які можуть вам допомогти завагітніти:
- Зберігайте чесні і відкриті відносини
- Створюйте атмосферу, в якій ви і ваш партнер відчуваєте себе в безпеці
- Уникайте ненависті, ніхто не вирішує, бути безплідним чи ні
- Намагайтеся не приховувати свої почуття і розділяти почуття іншого, особливо, коли один з вас пригнічений
- Зробіть ваше життя більш романтичною, не забувайте, що секс призначений не тільки для запліднення
- Спільно ставте досяжні цілі в процесі лікування

Спілкування з оточуючими дуже важливо, воно дасть вам зрозуміти, що ваші почуття нормальні. Для деяких пар неоціненну підтримку надають родичі та (або) друзі. Для інших, які не хочуть або не можуть розповісти родичам і друзям про свої проблеми, користь можуть принести консультації з психологом і відвідування груп підтримки таких пар. Пари зі схожими проблемами можуть стати справжніми друзями. Спілкування допоможе уникнути почуття самотності, підкаже інші способи боротьби з негативними емоціями і змусить усвідомити, що ваш досвід і почуття є нормальними.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дзеркало завжди було і залишається джерелом забобонів. Адже саме з дзеркалом пов'язано багато обрядів, гадань, а також...
Що потрібно для справжнього щастя? Потрібно зовсім небагато це кохану дружину, квартиру і дітей. Що ж робити тим, у кого...
Зовсім недавно ви одружилися для того, щоб створити сім'ю і мати здорових і щасливих дітей. Але бажанням не судилося...
Здатність до відтворення роду — це одне з найголовніших людських достоїнств. Недарма безпліддя у всі часи вважалося...
Scroll To Top