Рекомендуємо прочитати

Місячні після медикаментозного аборту

article2696.jpg

Переривання вагітності за допомогою спеціальних препаратів, як і будь-який вплив на організм, має свої наслідки. Багато жінок знають про те, що після такого втручання менструації можуть бути більш болючими і рясними. Дійсно, іноді (досить рідко) больові відчуття настільки сильні, що потрібно прийом сильних препаратів. Однак є досить специфічні моменти, які вимагають пильної уваги, як самої жінки, так і її лікаря.

Вважається, що відлік днів першої менструації в такому випадку починається з моменту кровотечі, що супроводжується викиднем. Тривалість її - до тижня, рясне виділення крові поступово переходить у мажучі виділення. Якщо відторгнення плодового яйця, викликане медикаментами, пройшло нормально, ускладнення будуть мінімальними.

Місячні після медикаментозного аборту

У разі якщо кров виділяється занадто рясно, це може бути викликане гормональним дисбалансом або ендометріозом. Визначити справжню причину можна при обстеженні.

Щоб правильно розрахувати наступний менструальний цикл, необхідна впевненість в тому, що повністю виключена можливість повторної вагітності і що статеві органи жінки здорові.

Як правило, місячні після медикаментозного аборту знаходять колишню регулярність в досить короткий термін - протягом декількох місяців. Багато в чому це пояснюється тим, що переривання вагітності на ранньому терміні - найбільш щадне. Маткова оболонка при цьому не пошкоджується, і гормональний фон після втручання нормалізується набагато швидше.

У більшості випадків (до 60%) істотних перерв у циклі практично не спостерігається. У рамках норми - трохи більша тривалість циклу, ніж зазвичай. Десятиденна затримка менструації вважається допустимою.

Місячні після медикаментозного аборту

У той же час, якщо затримка триваліша, варто звернутися до лікаря. Приводом для цього можуть стати також больові відчуття, нудота і блювота - від збереження вагітності ніхто не застрахований. Потрібно проведення УЗД. У разі, якщо больові відчуття стали схожими на схватки і піднялася температура, необхідно терміново звернутися до медиків, щоб не піддавати своє життя небезпеці. Швидше за все, ці ознаки свідчать про те, що переривання вагітності пройшло невдало, і в матковій порожнини залишилися частини плодового яйця.

Так, місячні після медикаментозного аборту можуть розповісти багато чого про стан здоров'я жінки і про те, наскільки успішно пройшло переривання вагітності.

Є ще деякі моменти, які слід знати заздалегідь. Наприклад, перевіряти, чи дійсно вагітність перервана, за допомогою стандартного тесту не рекомендується - у крові жінки після такого аборту деякий час залишається гормон, який буде давати неправдиві позитивні результати.

Місячні після медикаментозного аборту

Якщо переривання вагітності не відбулося, і препарат виявився безсилий, у жінки може виникнути бажання зберегти вагітність. Проте медики практично завжди радять позбавлятися від плоду в таких випадках, оскільки занадто велика ймовірність вроджених вад. Ось чому так важливо спочатку прийняти усвідомлене і зважене рішення.

Завжди вкрай важливо відслідковувати, як йдуть місячні після медикаментозного аборту, щоб своєчасно прийняти потрібні заходи і не заподіяти відчутної шкоди здоров'ю. І якщо ви прийняли рішення перервати вагітність, подбайте про те, щоб ризик був мінімальним.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Тема інтимних відносин є досить трепетною і делікатною. Однак, не менш трепетною є тема зародження нового життя, яку...
Настання вагітності і народження дитини - це найщасливіший період у житті будь-якої жінки. Це щастя, яке незрівнянно ні...
Більшість дівчат завжди задаються питанням, якими засобами можна побороти вугровий висип. Їм навіть зайвий раз не...
Загальновідомо, що аборт небезпечний для здоров'я будь-якої представниці слабкої статі. Якщо відставити убік моральну...
Scroll To Top