Рекомендуємо прочитати

Секс на ранніх термінах вагітності

article2956.jpg

Тема інтимних відносин є досить трепетною і делікатною. Однак, не менш трепетною є тема зародження нового життя, яку носить жінка під своїм серцем. Перші дванадцять тижнів вагітності для жінки дуже складні як з фізіологічної точки зору, так і з психологічної. І в цей період дуже актуальним для жінки стає питання про можливість сексуальних відносин.

Жінка завагітніла і значить її організм починає перебудовуватися, щоб протягом дев'яти місяців виношувати і вигодовувати дитину. Вранці, а буває і весь день, жінку може нудити, частенько може виникати головний біль, постійно відчувається сонливість і втому. Ще ніхто навіть не здогадується про цікаве положення жінки, адже зовні жінка ще залишилася колишньою, але всередині неї відбулися дуже сильні зміни. Всі думки жінки, швидше за все, зайняті щасливими думками про свого майбутнього малюка, про свій новий статус, мріями про нове життя. Без сумніву, жінка надмірно хвилюється і переживає, оскільки боїться якою-небудь своєю дією нашкодити своїй дитині. Така обережність стосується і сексуальних відносин. Жінка або взагалі відмовляється від сексу або він набуває деякої особливості. Слід зазначити, що сексуальні стосунки можливі тільки в тому випадку, якщо їх дозволив лікар-гінеколог.

Сучасна медицина не забороняє займатися жінкам сексом в період вагітності.
З тим, що вагітність - це не привід відмовлятися від інтимних стосунків, згодні і психологи. Під час сексуальних відносин в кров жінки викидаються гормони щастя - ендорфіни, а це дуже сприятливо впливає на малюка. Також позитивним моментом є те, що під час оргазму відбувається тренування перед пологами. Якщо у жінки все ж виникають побоювання, то її можна заспокоїти. По-перше, на ранніх термінах вагітності дитина ще дуже мала, а тому якось зачепити її або травмувати просто неможливо. Крім того, природа настільки все продумала, що навіть перед пологами дитина захищена (шийка матки закупорена слизовою пробкою, а в цілому малюк оточений плацентою, маткою і навколоплідними водами) і сексуальні відносини цілком можливі.

Можна виділити наступні позитивні моменти сексу на ранніх термінах вагітності:
• Заняття сексом - це гарне тренування для м'язів матки, що безумовно, стане в нагоді під час пологів.
• Оргазм в цей період досягається швидше, оскільки кровопостачання органів тазу відбувається більш посилено.
• Ембріон до чотирнадцятого тижня потребує сперматозоїдів, оскільки вони є будівельним високобілковим матеріалом.
• У цей період ще немає величезного живота, який би якось заважав сексуальним відносинам, тому й пози можуть бути використані абсолютно будь-які.
• Оскільки вагітність вже настала, то страху, що жінка може завагітніти - немає.
Однак існують обставини, при яких секс все ж необхідно відкласти.

Секс протипоказаний:
• В ситуації, коли у жінки були викидні;
• Жінка виношує більше одного плода (в цьому випадку при сприятливих умовах лікар може дозволити заняття сексом);
• Існує ризик переривання вагітності;
• Жінка хвора венеричними захворюваннями;
• У жінки виявлені виділення або кровотечі, які не є звичними;
• Фахівці встановили, якщо спостерігається відшарування плаценти або вона розташована занадто низько.

Якщо так вийшло, що лікар не рекомендує заняття любов'ю, то жінці не варто засмучуватися, адже вагітність - це щаслива пора, коли необхідно мати позитивний настрій і хороші емоції, а отримати їх можна не тільки в сексі. Навіть прості ніжні поцілунки можуть принести нескінченну радість.

Варто взяти до уваги, що небажано займатися сексом в дні передбачуваної менструації. Також не варто забувати про презервативи, вони зможуть захистити малюка від інфекцій. У цей період краще не використовувати лубриканти, оскільки вони можуть спровокувати алергічні реакції. І останнє, не рекомендується займатися анальним сексом, оскільки це може спровокувати загрозу викидню.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ніхто не хоче думати про можливий розрив стосунків. Особливо коли це стосується власних відносин. Кінець любові - це...
У цій статті ми зібрали десятку універсальних предметів, які вважаються неодмінними атрибутами сексуальних...
Інтернет міцно увійшов у наше життя. Одні бачать в Інтернеті паличку-виручалочку, енциклопедію з усіх питань, інші...
Scroll To Top