Рекомендуємо прочитати

Як впливає кесарів розтин на малюка.

article3341.jpg

Кесарів розтин є серйозною операцією і проводиться тільки за суворими медичними показаннями. Безумовно, ця операція порушує природне завершення пологів, оскільки малюк народжується зовсім не тим способом, який задумала природа. Саме тому, кесарів розтин може мати деякі наслідки і для породіллі, і для малюка.

Як впливає кесарів розтин на малюка? Найголовніше, це те, що при кесаревому розтині дитина пропускає ті важливі етапи, які вона проходила би під час природних пологів.

При природних пологах дитина проходить певні етапи, які допомагають їй адаптуватися до нових умов життя поза утроби матері. Коли дитина просувається по родових шляхах, відбувається виштовхування рідини з легенів. Завдяки цьому, при народженні крихітка має можливість дихати чистими легенями.

Не менш важливим є те, що при природних пологах відбувається викид гормонів у кров малюка, які виконують важливу функцію, а саме, активізують функціонування серця і легенів новонародженого.

Крім цього, при природних пологах крихітка рухається по родових шляхах поступово і це дає їй можливість плавно звикнути до перепаду тисків між внутрішньоутробним існуванням і зовнішнім світом.

На жаль, під час кесаревого розтину з малюком не відбувається цих значущих моментів, і поява на світ такої дитини є більш стресовою.

При кесаревому розтині амніотична рідина залишається в легенях малюка і при цьому зростає ризик розвитку післяпологового запалення легенів. До того ж, негативний вплив має різкий перепад тиску і відсутність спеціальних гормонів в крові новонародженої.

Деякі психологи стверджують, що дітки, які були народжені шляхом кесаревого розтину, є більш прив'язаними до батьків і їм набагато складніше вступити в суспільство. Але, в будь-якому випадку, все залежить від подальшого виховання дитини.

Також негативно впливає наркоз, який потрапляє в кров дитині, пригнічуючи при цьому його психічну діяльність деякий час після народження.

На щастя, сучасна медицина здатна усунути практично всі негативні наслідки кесаревого розтину і зробити так, щоб операція мала успішний результат. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Одна з важливих навичок дитини, безпосередньо залежна від моторики рук - вміти самостійно одягнутися. Учити дитину...
Необхідність розвиваючих занять для дітей диктує нам сучасний ритм життя. Адже сьогодні дитина вже з народження...
Існує кілька методик раннього розвитку дітей, написано чимало книг і статей, один за іншим відкриваються центри...
Практично всіх батьків хвилює питання, як навчити дитину самостійно ходити. Багато батьків навіть і не підозрюють, що...
Scroll To Top