Рекомендуємо прочитати

Вагітність і сумісність груп крові

article3366.jpg

Сумісність груп крові майбутніх батьків при вагітності є дуже важливою інформацією. Майбутні батьки ще на етапі планування дитини повинні знати свої групи крові і резус фактор, щоб уникнути різних ускладнень під час виношування малюка. Для цього, перед зачаттям необхідно і жінці, і чоловіку здати спеціальний аналіз крові.

При зародженні плода відбувається змішування материнської та батьківської крові і формується кров майбутнього малюка. Дитина може отримати будь-яку з чотирьох груп крові, але ймовірність того, що він придбає групу крові батьків набагато вище.

У тому випадку, якщо у тата і мами група крові однакова, то у дитини буде точно така ж.

Медики мають всі підстави вважати, що здоровіше буде той малюк, у батька якого група крові вище, ніж у матері. Таким чином, чим вище група крові у майбутнього тата, тим це краще для майбутньої дитини.

Але при цьому, лікарі-гінекологи стверджують, що група крові майбутніх батьків не на скільки важлива, як резус-фактор. Найкраще, якщо у жінки і в чоловіка резус фактор буде однаковий. Це допоможе уникнути проблем при зачатті і виношуванні плоду.

Резус фактором називають спеціальний білок, який знаходиться на поверхні еритроцитів. У тому випадку, якщо такий білок мається, то резус-фактор є позитивним, в іншому випадку - негативним.

Якщо резус-фактор крові у майбутньої матері негативний, тоді, краще всього, якщо такий же резус буде і у майбутнього батька. І навпаки.

Вчені стверджують, що практично в 95% випадків, у малюка формується група крові і резус - фактор матері.

У тому випадку, якщо майбутні батьки мають різними резус-факторами, то перед зачаттям дуже важливо провести спеціальну терапію з метою запобігання відторгнення плоду організмом жінки.

Саме тому, аналіз на визначення групи крові і резус-фактора майбутніх батьків є вкрай важливим перед зачаттям.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Після того, як дитина почала ходити, практично всі батьки задаються питанням: «як убезпечити свій будинок, щоб...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Перед молодою сім'єю виникають безліч перепон, з якими доведеться зустрітися. Насамперед, ми не рекомендуємо вірити...
Для того, щоб володіти інформацією про стан здоров'я маленької дитини, лікарі-педіатри зазвичай проводять дослідження...
Scroll To Top