Рекомендуємо прочитати

Що робити якщо дитину закачує?

article3174.jpg

Плануючи поїздку навіть на невелику відстань, подбайте про те, щоб «морська хвороба» не зіпсувала настрій ні вам, ні дитині.

- Не варто здійснювати поїздки на голодний шлунок. Якщо вас чекає недовга подорож, обмежтеся перекусом: дайте дитині бутерброд, яблуко або грушу. Перед далекою дорогою погодуйте дитину за годину-півтори до виїзду. Їжа повинна бути легкою: курка, нежирна риба, овочі, фрукти.

- В автомобілі посадите сина чи дочку посередині заднього сидіння, в автобусі переважні місця на початку і середині салону. Слідкуйте, щоб дитина дивилася перед собою. Мерехтіння в бічному склі дерев, будинків, машин тільки посилить закачування.

- Якщо це можливо, стежте за темпом поїздки. Занадто швидка їзда, круті віражі і повороти, різке гальмування можуть спровокувати заколисування навіть у дорослих, не кажучи про дітей.

- Виключіть куріння в автомобілі і використання дезодорантів в салоні. Не наносіть парфуми, адже дитина буде завжди знаходитися поруч.

- Якщо дитина не спить, постійно спілкуйтеся з нею: читайте, розповідайте цікаві історії. Можливо, це захопить дитину, і вона хоча б на час забуде про нудоту.

- Полегшити стан малюка допоможуть кисленькі продукти: морси, карамельки, апельсин або мандарин.

- Безпосередньо перед дорогою дайте дитині протизакачувальний засіб (продається в аптеці). Попередньо порадьтеся з лікарем.

- Не ігноруйте проблему. Якщо навіть дуже коротка поїздка викликає страждання у дитини, зводіть її на консультацію до дитячого невропатолога.

До речі! Заняття, які зміцнюють вестибулярний апарат, - стрибки на батуті, плавання, катання на роликах і велосипеді, акробатика, гімнастика і танці. У ролі тренажерів дуже гарні каруселі та гойдалки.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Необхідність розвиваючих занять для дітей диктує нам сучасний ритм життя. Адже сьогодні дитина вже з народження...
Напевно всі хоча б раз чули таке твердження, що всі захворювання у нас від брудних рук. Таке твердження трохи...
Колись чайлдфрі було модним, але малознайомим слівцем. Жінок, які відкрито визнавали, що не хочуть мати дітей і не...
Дитячий масаж є кращим засобом для профілактики більшості захворювань, які чатують малюка на ранніх місяцях розвитку....
Scroll To Top