Рекомендуємо прочитати

Якщо ваша дитина лівша

article3249.jpg

Ваш малюк подорослішав і став багато чого робити сам, взяв у руки олівець і тут, ви стали помічати, що ваша дитина - лівша. Ще кілька років тому мами були в жаху від думок про те, як складно буде переучувати дитину-лівшу і як буде проходити його адаптація в школі. Однак зараз діти-лівші ні в чому не поступаються, а іноді навіть випереджають своїх однолітків. І все-таки, як допомогти адаптуватися такій дитині в суспільстві і що повинна знати мама дитини-шульги, щоб розвинути приховані таланти у дитини? Або варто спробувати зробити з малюка правшу? Давайте розберемося.

Переучувати чи ні?
Це перше питання, яке хвилює батьків такої дитини, адже здається, доклади кілька зусиль і малюк перетвориться на правшу. А чи потрібно це?

Фахівці вважають, що немає і ось чому.
Ліворукість у людей закладається на генетичному рівні, ще в утробі матері. І це не хвороба і не звичка, а всього лише особливість розвитку головного мозку. У лівш домінує права півкуля мозку, яка відповідає за образне мислення, емоційність і сприйняття мистецтва. Тому, серед лівшів так багато творчих особистостей і геніїв мистецтва, наприклад, Леонардо Да Вінчі і Бетховен.

До певного віку дитина може однаково користуватися правою і лівою рукою. А до 4-5 років вже стає видно, яка півкуля домінує. У цей період дуже важливо не наполягати на тому, щоб дитина користувався тільки правою рукою. В іншому випадку вас може чекати ряд неприємностей, з якими стикаються мами переучених дітей. Зазвичай такі діти відчувають:

- Сильний стрес.

- Невпевненість в собі.

- Падіння працездатності.

- Гальмування розвитку.

- Рух пальців на руках стає менш спритними.

- Може розвинутися ненависть до навчання.

- Втрата сну, апетиту, виснаження нервової системи.

- Головні болі.

Виходячи з цього найрозумніше батькам буде допомогти дитині-лівші адаптуватися в суспільстві, ніж переучувати його, ламаючи чутливу психіку своєї дитини. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Після того, як дитина почала ходити, практично всі батьки задаються питанням: «як убезпечити свій будинок, щоб...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Більшість жінок знають, що вони вагітні ще до проходження тесту. Але деякі можуть отримати помилковий негативний...
Ваша піврічний дитина погано їсть, часто плаче і вередує і / або температурить? Швидше за все, у малюка незабаром...
Scroll To Top