Рекомендуємо прочитати

Поради

Кухонні мийки

Кухонні мийки
Традиційно місцем збору всієї сім'ї, ідейним центром квартири і розмов за чашкою чаю є кухня. А робочим місцем господині на кухні - мийка для посуду. У цього "верстата" вона проводить не менше години в будній день, а в свята і того більше. Якщо все скласти, то за рік "набігає" цілих дванадцять днів. Прочитати »

Як розпізнати в домашніх умовах срібло?

Як розпізнати в домашніх умовах срібло?
Срібло є дивним ювелірним металом, що приховує в собі величезну цілющу силу. Ще з давніх часів цей вид металу мав широке застосування у виготовленні посуду, прикрас, ритуального начиння. Всі ці вироби користуються попитом і донині. Тому якщо ви вирішили придбати який-небудь виріб зі срібла, вам, безумовно, необхідно знати його справжність. Давайте спробуємо розібратися, за якими ознаками і як розпізнати в домашніх умовах срібло? Прочитати »

Як красиво скласти серветки

Як красиво скласти серветки
Якщо ми влаштовуємо свято у себе вдома, то хочеться, щоб все було не просто смачно, але й красиво. Це стосується як приготування і прикрашання страв, так і самої сервірування столу. Але якщо правильно розкласти столові прилади — ця задача не складна, то ось про те, як красиво складати серветки, знають далеко не всі. Тому ми постараємося розповісти вам про прості способи красиво прикрасити ваш стіл за допомогою звичайної серветки. Прочитати »

Як виглядає правильне освітлення?

Як виглядає правильне освітлення?
Якщо ви затіяли ремонт, переїзд або просто хочете поміняти меблі - вам не обійтися без покупки нових люстр, світильників і торшерів. Ці освітлювальні прилади повинні відповідати новому інтер'єру і гармонійно поєднуватися між собою. Крім того, вони повинні виконувати свою головну функцію, тобто забезпечувати достатнє освітлення за будь-яких обставин. Дуже часто ми недооцінюємо значення грамотного освітлення квартири, в результаті наші очі змушені відчувають напругу. Псується зір, псується настрій, знижується працездатність і страждає якість життя в цілому. Щоб цього не сталося, давайте... Прочитати »

Перероблення старих речей

Перероблення старих речей
Дуже захоплююче заняття — придумувати нові образи старим речам. Переробка старих речей надає такий політ фантазії, що часом ви самі собі дивуєтеся, скільки всього з них можна придумати. Адже колись ви хотіли викинути за непотрібністю. Дане захоплення на сьогоднішній день набуло назву «ребрендинг», яке позначає «нове життя звичних речей». За визначенням стара річ, що використовується в одному напрямку, набуває нового статусу вживання її в іншому вигляді. Прочитати »
Scroll To Top