Рекомендуємо прочитати

Поради

Навіщо потрібні фільтри для очищення води

Навіщо потрібні фільтри для очищення води
Вода є джерелом життя на землі. Тіло людини складається на половину з води і звичайно, без води нам не прожити. Але щоб бути здоровими, потрібно вживати очищену воду. У селах жителі п'ють воду, яка вже очищена природою. Але що робити жителям мегаполісів і невеликих міст, коли з крана тече насичена важкими металами і хлором вода, не корисна, а небезпечна для здоров'я Прочитати »

Боротьба з харчовою міллю

Боротьба з харчовою міллю
Кожна господиня не раз стикалася з такими непроханих гостями, як кухонна або харчова міль. Вона заводиться в крупах, горіхах, і в сухофруктах. Личинки молі живуть в шафках, харчуються крупами, сипучими продуктами і забруднюють їх. Харчова моль, заводиться дуже легко, але ось вивести її досить непросто. Личинки молі заповзають у важкодоступні місця, тому молі потрібно оголосити жорстоку війну. Харчова моль заводиться легко, але вивести її набагато важче. Прочитати »

Чавунні ванни: сучасні, як ніколи

Чавунні ванни: сучасні, як ніколи
Що таке чавунна ванна, пояснювати не потрібно. Варто зробити акцент на тому, що такі вироби, незважаючи на думку про їх застарілість, як і раніше тримають позиції на ринку завдяки своїм унікальним якостям. Тим більше, сучасні чавунні ванни - багато в чому вже не ті, якими вони були ще не так давно. Прочитати »

Як усунути запах в холодильнику

Як усунути запах в холодильнику
Така проблема, як неприємний запах в холодильнику, може принести немало проблем будь-якій господині. До того ж запах може виникнути як в старих холодильниках, так і в нових. Однак усунути поганий запах досить легко, потрібно лише визначити причину. Нижче наведено кілька ефективних способів. Прочитати »

Скільки коштують послуги домашньої помічниці?

Скільки коштують послуги домашньої помічниці?
Дефіцит часу - важлива, але недостатня умова для того, щоб частину своїх домашніх турбот перекласти на професійний домашній персонал у Києві. Щоб запросити персонального помічника для вирішення повсякденних побутових завдань, необхідно мати ще й достатня кількість грошей на оплату його послуг. Тоді професійне агентство з підбору домашнього персоналу підшукає помічників для виконання господарської роботи. Прочитати »

Ефективні народні засоби від цвілі

Ефективні народні засоби від цвілі
Поява в будинку цвілі це не тільки удар по репутації господині, але також підступний і витончений ворог людського здоров'я. Грибок, вільно відчуває себе у житловому приміщенні, може стати причиною різних захворювань від діатезу до астми. У цьому випадку варто дізнатися детальніше, ніж обумовлена поява цвілевих грибів і які засоби від цвілі існують. Прочитати »

Чим можна мити пластикові вікна

Чим можна мити пластикові вікна
Сучасний світ практично повністю перейшов на пластикові вікна або склопакети. Вони і служать довше і догляд за ними легше. Дерев'яні вікна потребують постійного фарбування, так само дерев'яні вікна більше і швидше брудняться, ніж пластикові вікна. Отже, розберемося, як стежити за вікнами, як правильно мити пластикові вікна, і якими засобами найкраще це робити. Прочитати »

Як правильно чистити золото в домашніх умовах

Як правильно чистити золото в домашніх умовах
Практично у кожного є якісь золоті прикраси, зараз це вже не є показником розкоші і багатства. Але все ж золото - благородний метал, він часто схильний до різних забруднень. Прикраса можна віднести до фахівців на чистку. А можна спробувати зробити це в домашніх умовах, наведемо кілька способів боротьби з забрудненнями: Прочитати »

Як чистити срібло

Як чистити срібло
Срібні речі напевно є в кожному будинку і у кожної людини. Коли купуєш срібну річ, вона блищить і виблискує. І як не хочеться, щоб такий зачаровуючий блиск пропадав! Але, на жаль, срібло має властивість темніти, тьмяніти і покриватися якимось неприємним нальотом. Сьогоднішня публікація про те, як чистити срібло. Розповідаю про 10 способів чистки срібла. Вибирайте! Прочитати »

Чистий дім. Корисні поради господині

Чистий дім. Корисні поради господині
Найголовніше в будинку - затишок. А затишку не буває без чистоти. Як її підтримувати, щоб раковина блищала білизною, переливалися дзеркала, а на меблі не була жодної плямочки? Звичайно, для досвідчених господинь Америки ми не відкриємо, а от для тих, які ще не дуже ... Отже ... Прочитати »
Scroll To Top