Рекомендуємо прочитати

Поради

Гель для прання: робимо своїми руками

Гель для прання: робимо своїми руками
Знаєте, ніяк не можу знайти такий порошок, щоб мене все в ньому влаштовувало. Ось випадково знайшла в інеті, як зробити гель для прання своїми руками. Думаю, може спробувати??? Прочитати »

Як вимити дзеркало не залишаючи розводів

Як вимити дзеркало не залишаючи розводів
Миття дзеркал маленьких розмірів не вимагає великої праці, а от коли в будинку є досить великі дзеркала на стінах і шафах, це вже завдання більш трудомістке. Помити великі дзеркала без єдиного розводу іноді здається просто нездійсненним Прочитати »

Вибілюємо речі підручними засобами

Вибілюємо речі підручними засобами
Випрала білу річ з кольоровою або занадто забруднила, а потім не можеш добитися ідеальної чистоти і білосніжності? Тоді читай поради, як відбілити річ підручними засобами. Прочитати »

Пральний порошок для дітей

Пральний порошок для дітей
З народженням малюка у батьків з'являється багато нових щоденних турбот. Одна з них - прання дитячої білизни, і молоді батьки повинні вибрати хороший порошок. Сьогодні є безліч найменувань дитячого порошку, тому при виборі легко можна розгубитися, намагаючись знайти найкращий за ціною і якістю. Тут від вибору батьків залежить не тільки чистота дитячих речей, але і здоров'я шкіри дитини. Прочитати »

Чим і як мити натяжну стелю

Чим і як мити натяжну стелю
Натяжні глянцеві стелі - оригінальне диво дизайнерської думки. Такі стелі дуже зручні. Вони не збирають пил, не мають тріщин, і з часом не зможуть пожовтіти. Вибір стельових покриттів великий: чисто білі або кольорові, матові або глянцеві Прочитати »

Як правильно вибрати прасувальну дошку

Як правильно вибрати прасувальну дошку
Щоб привести пом'яті речі в порядок, одної праски недостатньо: їй необхідна помічниця - прасувальна дошка. Звичайно, білизну можна гладити на підлозі або обідньому столі, але при цьому ви ризикуєте пошкодити або білизну, або поверхню. Вибір прасувальної дошки - момент важливий, адже дошка буде відповідати за якість, швидкість і зручність прасування. Але як правильно вибрати прасувальну дошку? Прочитати »

Очищувачі повітря для дому

Очищувачі повітря для дому
Виявляється, що повітря в приміщенні містить набагато більше токсинів і хімічних сполук, ніж на вулиці. Все, починаючи від матраців до каструль, виділяє шкідливі речовини у повітря наших будинків, і це побічні явища нашого технічного прогресу. Прочитати »

Як очистити воду без фільтра?

Як очистити воду без фільтра?
Стало відомо, як очистити воду без фільтра. На жаль, не у всіх вдома є спеціальні прилади для очищення води. Але пити технічну воду шкідливо, тому я розповім як можна самостійно очистити воду для пиття. Прочитати »

Як зробити кухню зручною і красивою?

Як зробити кухню зручною і красивою?
Якщо меблі на кухні розставлена оптимальним чином, то під час приготування їжі вам потрібно буде щодня проходити по кухні вполовину меншу відстань, ніж при неправильній плануванні. До того ж добре розпланована кухня заощадить 27% вашого дорогоцінного часу. Прочитати »
Scroll To Top